طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

فروشگاه اینترنتی، به سایتی می گویند که قابلیت خرید آنلاین را در هر ساعت از شبانه روز داشته باشند. در سایت فروشگاهی تمامی اطلاعات محصولات از قبیل: ویژگی ها، قیمت، تعداد و… وجود دارد.
این روزها باتوجه به پرنگ تر شدن خرید آنلاین، همه افراد دارای کسب و کار نیاز دارند سایتی طراحی کنند که فروش غیر حضوری داشته باشند و اینگونه فروش محصولات باعث رشد و توسعه برای مشاغل می شود.
قیمت طراحی سایت فروشگاهی، بر اساس ویژگی ها محاسبه می شود و در مجموعه آقای وب با سالها سابقه فروش و با در نظر گرفتن شرایط بودجه شما، سایت فروشگاهی طراحی می شود و فروش شما چندین برابر می کند.
سایت فروشگاهی می تواند فارغ از بزرگی یا کوچکی کسب وکار، مناسب شما باشد. تنها کافیست که شما محصولاتی برای فروش و عرضه داشته باشید آنگاه با طراحی سایت فروشگاهی زیبا و اصولی که منطبق بر اصول بازاریابی آنلاین و سئو باشد به کسب و کارتان رونق دهید.
طراحی سایت فروشگاهی بر روی استانداردها و اصول سئو انجام می گیرد. این مزیتی است که با الگوریتم های گوگل همگام است و به راحتی در موتورهای جستجوگر رتبه می گیرد.

سایت فروشگاهی

مزایای طراحی سایت فروشگاهی

• امکان فروش و ارائه خدمات به صورت 24 ساعته
• در دسترس بودن محصولات و ارائه خدمات به مشتریان
• اطلاعات کافی در مورد محصولات
• قدرت در انتخاب محصولات
• ارائه بهتر خدمات به مشتریان و رضایت بیشتر آنها
• زمان کافی برای تصمیم گیری در خرید
• کم شدن فاصله فیزیکی بین افراد
• ارائه نظرات و پیشنهادات مشتریان

چه فاکتورهایی برای طراحی سایت فروشگاهی لازم است؟

1. طراحی ساده
طراحی ساده برای خرید فروشگاهی باعث سهولت در انتخاب می شود و افراد با توجه به مقایسه محصولات از نظر کیفیت، هزینه و… باعث انتخاب بهتری می شوند.
2. استفاده از تصاویر برای محصولات
استفاده از تصاویر با کیفیت برای معرفی محصولات بسیار ضروری است و یکی از ابزار قدرتمند برای خرید مطمئن از محصولات است. تصاویر هم مانند توضیحات راجع به محصول جزئی از محتوا محسوب می شود و تا آنجایی که نیاز است تصاویر با کیفیت بالا باشد زیرا کیفیت پایین، مخاطبان در انتخاب دچار مشکل می شوند.
3. ظاهر سایت
ظاهر سایت برای جذب مشتریان بسیار تاثیر گذار است زیرا مردم با دید بصری بیشترین انتخاب را انجام می دهند و همچنین رنگ های انتخابی برای سایت باید با یکدیگر همخوانی داشته باشند درمورد ترکیب رنگ ها باید تحقیقاتی کرد و متناسب با برند و محصولات به مناسب ترین نتیجه رسید.
4. طراحی ریسپانسیو و واکنشگرا
طراحی سایت فروشگاهی باید این قابلیت را داشته باشد که در تمام دستگاه ها مانند: تلفن همراه، تبلت، کامپیوتر و… به درستی نمایش داده شود تا مخاطبان هنگام خرید با مشکلی مواجه نشوند و سایز سایت متناسب با آن دستگاه کوچک نما یا بزرگ نما شود.
5. توجه به پرداخت ودرگاه های بانکی
یکی از نگرانی افراد برای خرید اینترنتی از سایت فروشگاهی، پرداخت و انتخاب درگاه های بانکی آنهاست زیرا باعث وارد شدن اطلاعات کارت بانکی خود می شوند و نگران سرقت هایی که امروزه می شود، هستند.
از این جهت باید اعتماد مشتریان را هنگام پرداخت محصولات نسبت به سایت فروشگاهی خود جلب کرد تا مردم با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهند و درگاه بانکی خود را بدون مشکلی انتخاب کنند.

طراحی سایت فروشگاهی چقدر زمان می برد؟

طراحی سایت فروشگاهی اگر با سیستم مدریت محتوا مانند وردپرس طراحی شود زمان بسیار کمی لازم دارد تا طراحی و پیاده سازی شود اما اگر سایتی بخواهید که مختص به خودتان باشد و در هیچ کجا مشابه ای از آن را پیدا نکنید، باید طراحی سایت اختصاصی را انتخاب کنید که زمان بیشتری احتیاج دارد تا طراحی شود و در اختیارتان قرار گیرد.

انواع سایت های فروشگاهی

سایت ها فروشگاهی به دو دسته سایت فروشگاهی فیزیکی و سایت فروشگاهی دیجیتالی تقسیم می شود.
در سایت فروشگاهی فیزیکی، فروش اینترنتی براساس محصولات خوراکی، پوشاکی، بهداشتی، لوازم خانگی و… می باشند و در این سایت ها باید به گونه ای طراحی شود که افراد هنگام انتخاب محصولات در سبد خرید رفته و بعد از اتمام انتخاب ها، مبلغ درخواستی را پرداخت کنند و بعد توسط کارمندان آن فروشگاه تحویل داده شود.
اما سایت فروشگاهی دیجیتالی، مانند دانلود نرم افزارها، فیلم، اپلیکیشن، ویدئو و… می باشد که بعد از انتخاب و پرداخت آن هزینه لینک دانلود برای آنها فعال شود. که این سایت ها بسیار سودآور بوده و بسیاری از افراد از این روش کسب درآمد می کنند.

چند نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی آقای وب

سایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی شنژ دیجیتال

 

نمونه کار سایت فروشگاهی

طراحی سایت گیت فروشگاهی پارسونیک

 

وبسایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی پادکالا

 

طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی کامپیوتر علی

 

همانطور که گفتیم طراحی سایت فروشگاهی باعث رشد توسعه کسب و کار شما می شود، که مجموعه آقای وب با رعایت همه استاندارد ها و اصول سئو و بازاریابی اینترنتی، سایت شما را به موفق ترین وب سایت ها در زمینه فروشگاهی تبدیل می کند.

 

پاسخی را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *