طراحی سایت استاتیک

وب سایت های استاتیک اولین سایت هایی بود که طراحی شد. اطلاعات و محتویات وب سایت استاتیک یک بار جمع آوری و می شود و سپس توسط طراحان پیاده سازی می شود.

سایت استاتیک برای شرکت ها و موسساتی که قصد حضور در اینترنت را ندارد و تغییر در وب سایت آنها به مدت چند ماه محدود می شود مناسب است.

سایت های استاتیک و بهینه سازی این گونه سایت ها از نظر اقتصادی هزینه پایین تری نسبت به داینامیک دارند.

در این سایت پنلی برای مدیر سایت در نظر گرفته نمی شود که بتوانند در آن بروزرسانی یا تغییراتی انجام دهند اما این تغییرات را میتوانند طراحان سایت انجام دهند زیرا فقط طراحان به آن سایت دسترسی دارند.

مجموعه آقای وب، انواع سایت های استاتیک زیبا و جذاب برای موسسات و شرکت ها طراحی و راه اندازی می کنند.

 

سایت استاتیک

تفاوت وبسایت داینامیک با وبسایت استاتیک در چیست؟

اصولا سایت های ایستا یا استاتیک، سایت هایی هستند که ضرورتی برای تغییر مداوم اطلاعات آن سایت احساس نمی شود و اینگونه سایت ها معمولا جهت معرفی کاربرد دارد.

اما سایت های پویا یا وب سایت های داینامیک، نیاز به تغییر یا بروزرسانی مداوم اطلاعات یا محتواهای سایت احتیاج دارد و از لحاظ اقتصادی هزینه بالاتری نسبت به وب سایت های استاتیک دارند.

مزایا و معایب طراحی سایت استاتیک

مزیت سایت استاتیک:
• هزینه طراحی کم
• حجم پایین محتوا
• امنیت بالا

معایب سایت استاتیک:
• هزینه بروزرسانی وب سایت
• نداشتن امکانات مدیریتی
• زمان بر بودن تغییرات در سایت

کدام نوع ازطراحی را برای سایت انتخاب کنیم؟

افراد دارای کسب و کار یا فروشگاهی یا موسسات متناسب با نوع نیازشان و نوع بازار هدف، وب سایت استاتیک یا داینامیک را انتخاب می کنند اما سئو و بهینه سازی سایت بر روی سایت های استاتیک به مراتب بالاتر از داینامیک است زیرا قابلیت بروز رسانی ندارند و این یک فرآیند بسیار مهم و فعال برای کسب و کار است.

طراحی سایت استاتیک در اصفهان با مجموعه آقای وب

شما با طراحی سایت استاتیک در اصفهان با مجموعه آقای وب به سایت دلخواه خود دسترسی پیدا می کنید و با رعایت همه استاندارد ها و اصول سئو و بازاریابی اینترنتی، سایت تان را به موفق ترین وب سایت ها، در انواع گوناگون فعالیت تان تبدیل کنید. حتی اگر نمیدانید از کجا باید برای کسب و کار خود شروع کنید یا اینکه کدام طراحی مناسب نیاز شغل تان است!! با مشاوران ما تماس بگیرید تا اطلاعات کامل را در هر زمینه ای از جمله طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، اپلیکیشن، سئو سایت و…به شما اطلاع رسانی کنند.این مجموعه در24 ساعته قادر به پاسخگوئی خواسته های شما مشتریان می باشد.

مشاوره طراحی سایت

موضوعات مرتبط با طراحی سایت :

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت بازاریابی

طراحی سایت معماری

سئو در اصفهان