تعرفه طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت با گسترش خدمات سایت به مولفه های بسیاری بستگی دارد همچنین قیمت طراحی سایت در همه شرکت ها متفاوت است و هریک از شرکت ها براساس عوامل مختلفی هزینه ای را به مشتریان ارائه می دهند.

قبل از تعیین تعرفه طراحی سایت باید دسته بندی هایی را برای سایت در نظر بگیریم تا بتوانیم استعلام دقیقی از قیمت سایت برایتان بیان کنیم به عنوان مثال سایت فروشگاهی، سایت خبری، سایت اختصاصی، سایت آموزشی، سایت پزشکی و موارد بسیار دیگر از نظر ساختار و استراتژی با یکدیگر متفاوت هستند.

قیمت طراحی سایت در مجموعه آقای وب، یک بازه ی متوسط و مناسبی دارد و با توجه به ملاک های شخصی شما هزینه ای را برایتان در نظر می گیرند. در مجموعه ما طراحی سایت، با مبالغ بالا و سرسام آور برای مشتریان در نظر گرفته نمی شود چرا که ما خواهان رضایت مشتری هستیم پس بهترین کیفیت، با مناسب ترین هزینه را برای شما در نظر می گیریم.

تعرفه طراحی سایت

عوامل موثر بر تعرفه طراحی سایت

با توجه به بودجه تان و خواسته هایی که از طراحی سایت دارید قیمتی برای شما در نظر گرفته می شود. این تعرفه از قیمت پایین شروع می شود تا چندین میلیون هم میرسد که تمام این ها به اعتبار آن شرکت بستگی دارد. بنابراین ما در این بخش عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت سایت را برایتان بیان خواهیم کرد:

1. تعرفه ثبت نام دامنه
تعرفه ثبت نام دامنه نظیر .com ، .ir ،.oig و موارد دیگر، براساس دلار است که امروزه هم دلار مدام در حال تغییر است پس قیمت دقیقی را نمی توان بیان کرد. البته دامنه هایی هم وجود دارند که هزینه ی ثبت آن بالاتر از دامنه های دیگر حساب می شود.

2. تعرفه هاست
تعرفه هاست به میزان حجم استفاده شده برای سایت بستگی دارد که این میزان حجم از 100 مگابایت به بالا شروع می شود. هاست خریداری شده را هم می توانید با توجه به نیاز سایت ارتقاء دهید و از آن در وب سایت استفاده کنید.
هزینه دامنه و هاست آنقدر بالا نیست که شما را از داشتن وب سایت باز دارد.

3. تعرفه پلتفرم طراحی سایت
هزینه پلتفرم طراحی سایت با توجه به انتخاب سیستم مدریت محتوا مانند وردپرس، جوملا متفاوت است اما به عنوان مثال طراحی سایت با وردپرس قالب های رایگان و پولی دارد که باتوجه به نیاز مشتری آن قالب دلخواه را انتخاب و بر روی وب سایت اعمال می کنند.

همچنین هزینه پلتفرم طراحی سایت اختصاصی قیمت بالاتری دارد چراکه باید برنامه نویسان آن را کدنویسی کنند و زمان بیشتری برای طراحی آن پلتفرم احتیاج دارند.

البته لازم به ذکر است که قالب سایت با توجه به نوع فعالیت شما در سایت طراحی میشود بنابراین باید قالبی را انتخاب کرد که متناسب با کسب و کار شما باشد. طراحان مجموعه آقای وب با توجه به نیاز شما، مشاوره لازمه را خواهند داد تا سایتی مناسب و با کیفیت داشته باشید.

4. تعرفه طراحان گرافیست
طراحان سایت، با توجه به میزان حجم طراحی سایت هزینه ای را دریافت می کنند که این میزان متناسب با خواسته ی مشتریان تعیین می شود به عنوان مثال حجم طراحی وب سایت داینامیک با وب سایت استاتیک بسیار متفاوت است از این جهت تعرفه متفاوتی خواهند داشت.
برای آگاهی دقیق از اطلاعات طراحی سایت با مجموعه ما تماس بگیرید تا با توجه به نوع فعالیت شما، مشاوره لازمه را دریافت کنید وطبق خواسته هایتان تعرفه ای را در اختیارتان قرار دهیم .

طراحی سایت حرفه ای یا اختصاصی یعنی شروع فعالیت قدرتمند!

هر شرکتی بر اساس عوامل و خدمات مختلفی هزینه ای را برای طراحی وب سایت شما اعلام می کند اما دریافت مبلغ بالا برای طراحی سایت، به معنای حرفه ای بودن آن سایت نیست.

حرفه ای بودن سایت به طراحان و برنامه نویسان قوی نیاز دارد که به صورت اختصاصی سایت را طراحی و کدنویسی کنند که در این روش طراحی بازخورد بسیار عالی خواهد داشت و شما می توانید فعالیت خود را به صورت برند سازی یا اختصاصی ادامه دهید.

معمولا طراحی سایت حرفه ای یا طراحی سایت اختصاصی تعرفه ای به مراتب بالاتری دارد زیرا آن سایت فقط مخصوص به برند شما است و هیچ نمونه ی مشابهی را در اینترنت نخواهید یافت.

در طراحی سایت اختصاصی امکان اضافه کردن همه امکاناتی را خواهید داشت و هیچ گونه محدودیتی برای اضافه کردن آن وجود ندارد.

شما با داشتن سایتی اختصاصی همراه با سئو سایت، در میان رقبا به بالاترین رتبه خواهید رسید و افراد بسیاری را برای بازدید از سایت هدایت می کنید.

قیمت طراحی سایت

طراحی سایت وردپرس با تعرفه مناسب!

طراحی سایت با وردپرس یا دیگر سیستم های مدریت محتوا مانند جوملا، تعرفه مناسب تری نسبت به اختصاصی خواهند داشت چراکه در این روش کدنویسی بسیار کمتری احتیاج دارد و cms یا قالب های آنها آماده هستند و از پلتفرم های رایگار برای طراحی سایت استفاده می کنند.

سوالی که برای این سیستم مدریت محتوا در ذهن افراد بسیاری است، امنیت سایت است. درواقع باید گفت که امنیت این سیستم ها متوسط است نه آنقدر بالا که هیچ هکری نتواند به آن نفوذ کند و نه آنقدر پایین که به سهولت اطلاعات سایت را در اختیار خود قرار دهند.

البته که ایمن سازی سایت امری ضروری است و باید حتما در طراحی سایت رعایت شود چراکه عدم رعایت آن مشکلات بسیاری را برای صاحبان سایت به وجود می آورد اما با توجه به گسترش و توسعه این سیستم ها، امنیت خوبی را برای وب سایت ها در نظر گرفته است.

خدمات تاثیر گذار بر تعرفه طراحی سایت در مجموعه آقای وب

مجموعه آقای وب با در نظر گرفتن تمام خدمات موثر توسط برنامه نویسان قدرتمند و طراحان خلاق توانسته سایت هایی با کیفیت بالا و هزینه مناسب را به مشتریان ارائه دهد که برخی از این خدمات را به صورت کلی برایتان شرح می دهیم:

• طراحی اختصاصی سایت و عدم استفاده از کدنویسی های عمومی
• استفاده از پلتفرم های اختصاصی با گرافیک بالا
• ایمن سازی سایت
• سرعت لود بسیار بالا
ریسپانسیو بودن سایت (نمایش مناسب در تمام دستگاه ها مانند موبایل و تبلت)
• دسته بندی مناسب صفحات
سئو سایت برای افزایش جایگاه در نتایج گوگل
• نمایش صحیح در انواع مرورگرها
• پشتیبانی مداوم از سایت
• تعیین مناسب ترین هزینه پرداختی متناسب با انتخاب نوع طراحی سایت

همانطور که گفته شد ما هزینه واحد و دقیق برای طراحی سایت نمی توانیم بیان کنیم چرا که خواسته ها و دیدگاه های همه ی افراد برای شروع فعالیت اینترنتی در کسب و کارشان متفاوت است.

پس با تماس تلفنی و مشاوره گرفتن از مجموعه آقای وب، نیازهای خود را مشخص کنید تا کارشناسان ما طبق خواسته هایتان مبلغی مناسب را به شما اعلام کنند.

مشاوره طراحی سایت