بهینه سازی وسئو سایت

سئو و بهینه سازی

ما در آقای وب افتخار این را داریم که تجربه چندین ساله خود در  زمینه سئو با شما به اشتراک بگذاریم. مشاوران ما به اتکای دانش و تخصص بالایشان در حوزه سئو و بازاریابی آنلاین، آنالیز مناسبی از وضعیت سئو سایت شما ارائه کرده و اطلاعات سودمند و مفیدی را در اختیارتان قرار میدهند.

سئوی دورن صفحه


 سئو on-page یا سئو داخلی یا سئو آن پیج به مجموعه فرآیندهایی اطلاق می شود که سئو سایت و بهینه سازی سایت را به صورت اصولی روی وبسایت پیاده سازی می کند. موتور جستجوی قدرتمند گوگل، الگوریتم های مختلفی دارد و با همه آن ها، سئو on-page را مورد آنالیز قرار می دهد. الگوریتم پاندا در این میان نقش پررنگ تری دارد چرا که کیفیت محتوای درون سایت را تشخیص می دهد. هر جه محتوای سایت غنی از کلمات کلیدی باشند و توضیحات بیشتری داشته باشند، الگوریتم پاندا علاقه بیشتری به آن نشان می دهد

سئوی بیرون صفحه

 

برخلاف روش SEO On Page که توسعه وب سايت با کنترل مستقيم بالايی توسط توسعه دهنده انجام می‌شد، روش بهينه سازی بیرون صفحه شامل تمام ارتقاهايی است که در خارج از وب سايت شما انجام مي‌شود؛ اين شامل تمام چيزهايی است که مي‌تواند در بدست آوردن رتبه‌بندی بالای سايت شما کمک کند. SEO Off Page در درجه اول در بدست آوردن پيوند دهندگان  متمرکز مي‌شود سپس با استفاده از روش‌هایی که در خارج از وب سايت انجام مي‌شود به بهينه‌سازی موتورهای جستجو می‌پردازد.

مزایای سئوی وبسایت

ایجاد محتوای مناسب

توجه به اصول سئو باعث می شود تا شما بتوانید محتوایی را که برای وب سایت خود تهیه کرده اید در جوامع مجازی دیگر مانند فیس بوک و توییتر منتشر کنید که در نهایت منجر به معرفی وب سایت شما به کاربران بیشتر و در نهایت افزایش بازدید آن خواهد شد.

افزایش فروش و سود

افزایش بازدید به دلیل سئو مناسب محتوا می توانید باعث شود تا مطالب شما تا مدت های طولانی مورد توجه و بازدید کاربران قرار گیرد و در صورتی که در وب سایت خود خدمات و یا محصولاتی را ارائه می دهید باعث افزایش سود شما و تداوم آن در دراز مدت خواهد شدت.

افزایش ترافیک سایت

با استفاده از نرم افزارهای آمارگیر می توانید افزایش قطعی ترافیک سایت پس از سئو را مشاهده کنید.افزایش ترافیک به صورت پایداری خواهد بود و با استفاده از ابزارهای مربوطه می توانید آن را ببینید. افزایش ترافیک موجب بازدید هر چه بیشتر کاربران از سایت گشته و در نتیجه فروش وب سایت بالا خواهد رفت.

سایت آقای وب با تکیه بر سابقه علمی مدیران خود در زمینه سیستم های نرم افزاری به خصوص سیستم های کاربردی مفتخر است با آگاهی کامل از نیازها و خواسته های مشتریان، فن آوری روز دنیا را در اختیار آنان قرار دهد.

ما را دنبال کنید

راه های برقراری ارتباط

ایمیل: info@Aghayeweb.com
تلفن:03132666400

WhatsApp chat