خدمات سئو

خدمات سئو، خدمات seo و خدمات بهینه سازی سایت همگی به یک معنا هستند که توسط متخصصین سئو انجام می شود و هدفمندترین نوع بازاریابی دیجیتال است. سئو سایت از نوع بازاریابی درونگرا است، به این معنی که کاربران خودشان برای برطرف کردن خواسته هایشان به سراغ سایت های اینترنتی می روند. وقتی مخاطبین به دنبال خدمات موردنظر خود می گردند، از گوگل و یا سایر موتورهای جستجو کمک می گیرند و این باعث برند سازی محصول و افزایش فروش خواهد بود.
اگر به صورت جامع به خدمات سئو نگاه کنیم می توانیم به ساختار قابل تعریفی برای تمام پروژه ها برسیم اما اگر تخمین درستی از خدمات مورد نیاز سایت نداشته باشیم، مجموعه فعالیت هایی که برای موفقیت سایت در نظر گرفته ایم، کاهش پیدا می کند.

خدمات بهینه سازی سایت (خدمات seo) چیست؟

به مجموعه فعالیت های انجام شده درون سایت(one page) و خارج سایت(off page) جهت قرارگرفتن صحیح کلمات کلیدی درون محتوا برای موتورهای جست و جو و افزایش جایگاه، خدمات سئو یا خدمات بهینه سازی سایت می گویند.
این خدمات سئو توسط متخصصین طی فرآیندی برای افزایش کسب و کار در ابعاد مختلف به صورت اینترنتی صورت می گیرد که منجر به موفقیت صاحبان مشاغل می شود.

سئو درون سایت(one page)

خدمات درون سایت به شما کمک می کند که بهترین و ایده آل ترین کلمات کلیدی را با محتوای مناسب همراه با فعالیت در کسب و کارتان شناسایی کنند و از آنها در سایت برای مناسب ترین مسیر در کسب و کار، فروش محصولات، معرفی محصولات یا خدمات و…استفاده کنند تا از طریق گوگل بیشترین مشتریان را داشته باشند.
مجموعه آقای وب، با آنالیز تمام موارد سئو داخلی از جمله لینک سازی مناسب، وضعیت هدر و فوتر، استفاده از قالب های مناسب مربوط به فعالیت شما و خدمات دیگر، سایت شما را به موفقیت می رسانند.
همچنین با توجه به تمام موارد فنی سایت، ابزارهای مناسب را طبق برنامه ریزی برای شما لیست می کنند تا سایت فروشگاهی یا انواع سایت های دیگر بتوانند کار خود را استارت بزنند و فرقی نمی کند سایتتان تازه باشد یا قدیمی ما با در نظر گرفتن فیدبک مناسب روی آن فعالیت های لازم را انجام می دهیم.

سئو خارج سایت(off page)

خدمات خارج سئو(off page)، خدماتی مانند لینک سازی قوی و قدرتمند، آنالیز سایت و… هستند که باید بر روی سایت انجام شود تا بدون خطری لینک سازی سفید و هدفمندی داشته باشید و سپس با آنالیز سایت رقبا، سایت خود را به سمت پیشرفت هدایت کنید.
مجموعه آقای وب با تحلیل اطلاعات در بخش های مختلف، عیب های اصلی در رابطه با ترافیک سایت و امنیت سایت و…را بررسی کرده تا متخصصین سئو، سایت شما را به مناسب ترین رتبه افزایش دهند.

خدمات سئو

چرا وب سایت به  سئو نیاز دارد؟

همانطور که گفته شد خدمات سئو طی فرآیندی برای بهینه سازی سایت انجام می شود به زبان ساده می توان گفت که یک روش برای تبلیغات است اینکه سایت را به صورت هدفمند برای بازدید بیشتر افراد از سایت صورت گیرد و فروش بالا از محصولات را داشته باشد همچنین سئو دارای ماندگاری بالا در موتورهای جستجو است به عنوان مثال اگر شما تبلیغاتی را به تلویزیون بدهید طی اتمام شارژ دیگر آن تبلیغ را نخواهید دید اما این موضوع در رابطه با سئو صدق نمی کند.
همچنین سئو هزینه پایین تری در مقایسه با تبلیغات دیگر خواهد داشت از این جهت مناسب ترین کار برای وب سایت ها، پیاده سازی سئو سایت است.

مشاوره سئو سایت

با دریافت مشاوره سئو توسط متخصصین سئو اطلاعات اشخاص به حدی خواهد رسید که خود بتوانند تصمیم گیری نموده و بهترین راه حل را انتخاب نمایند زیرا هدف متخصصین از ارائه مشاوره سئو، تصمیم سازی صاحبان کسب و کار است که خود بتوانند تصمیم درست را بگیرند.
بعضی اوقات افراد برای افزایش رتبه سایت خود از مشاوره سئو خوبی برخوردار نمی شوند و به جای اینکه رتبه افزایش پیدا کند روند نزولی پیدا می کند. این بستگی به مشاوره سئو دارد اینکه بهترین استراتژی را برای سایت در نظر بگیرند.
مجموعه آقای وب با مناسب ترین تکنیک های سئو برای رسیدن به هدف سئو و بالا بردن رتبه سایت بهترین مشاوره را می دهد.

مهمترین خدمات سئو

مجموعه آقای وب با ارائه کننده خدمات seo، فعالیت های مستمر و یکپارچه ای را برای بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل انجام می دهد ما در اینجا مهمترین خدمات بهینه سازی سایت را برایتان شرح می دهیم:
• تولید محتوا
تولید محتوا یکی از مهمترین معیارها برای سایت است. با تولید محتوا مناسب افراد تبدیل به مشتریان وفادار در سایت می شوند.
• برطرف نمودن مشکلات فنی
مشکلات فنی سایت باید در مرحله اول برطرف شود تا بازدیدکنندگان بدون خطایی در سایت حضور پیدا کنند و از خدمات سایت نهایت استفاده را ببرند.
• بک لینک مناسب
بک لینک سایت باعث قدرت سایت و همچنین باعث بهبود جایگاه کلمات کلیدی در موتور جست و جو می شود پس با بک لینک های مناسب و طبیعی به سایت خود اعتبار ببخشید.
• فعالیت در شبکه های اجتماعی
فعالیت در شبکه های اجتماعی یکی از معیارهای موتورهای جستجو برای قراردادن کلمات کلیدی در جایگاه های بالا می باشد. با ورود افراد به شبکه های اجتمای و سپس به سایت باعث ترافیک زیاد به سمت وب سایت می شود.
• افزایش سرعت لود صفحات
سرعت لود صفحات برای بازدید کنندگان سایت اهمیت دارد به این معنی که اگر سایت دیر لود شود افراد از مشاهده آن سایت صرف نظر می کنند.

خدمات سئو

خدمات مجموعه آقای وب متخصص سئو سایت

برای بدست آوردن بهترین نتایج در رشد کسب و کارتان، با خدمات حرفه ای سئو از مرحله طراحی سایت تا بازاریابی دیجیتال در کنار شما خواهیم بود.
• بررسی کلیدواژه
• تحلیل رقبا
• پیاده سازی موضوع و تولید محتوا
• بررسی مشکلات فنی
• رفع اشتباهات تکنیکی
• خدمات لینک سازی با کیفیت
• خدمات سئو محلی
• خدمات مشاوره سئو
• آموزش سئو
طراحی سایت اختصاصی مطابق استاندارد های سئو

فعالیت سئو چقدر زمان احتیاج دارد؟

میانگین زمان لازم برای کسب چند رتبه اول در صفحه نتایج گوگل بسته به موارد زیر متغیر خواهد بود:
1. میزان رقابت در گستردگی کلمه کلیدی مناسب با هر گونه فعالیت
2. بررسی فاکتورهای و سابقه پیشینه سایت
3. ساختار سایت با توجه به مشکلات فنی که در سایت وجود دارد
4. استراتژی تولید محتوا
همچنین باید گفت که مراحل پیاده سازی خدمات سئو یک چرخه بی نهایت از مجموعه فعالیت های تولید محتوا، سئو داخلی، سئو خارجی تحلیل و بهینه سازی سایت می باشد که باتوجه به نوع فعالیت همه این مراحل باید طی شود تا از سایر رقبا جا نمانید و در صفحه نتایج اول گوگل باشید.