هزینه سئو

قیمت سئو یا هزینه انجام سئو چقدر است؟

بسیاری از افراد در سایت های اینترنتی به وب گردی مشغول هستند و برای یافتن خدمات و محصولات خود در سایت های بسیاری جستجو می کنند بنابراین اگر سایت شما جزء صفحات اول نباشد تعداد بازدیدکنندگان از سایت بسیار کم می شود یا اصلا بازدیدی صورت نمی گیرد.

در این صورت مخاطبان از سایت شما استفاده نمی کنند و به دیگر وب سایت ها مراجعه می کنند در این مواقع شما به اهمیت سئو بر روی سایت خود پی خواهید برد؛ پس بهتر است بهینه سازی را بر روی وب سایت خود انجام دهید و بدانید کدام روش برای سایت شما مناسبتر است و همچنین با بررسی از قیمت سئو، انتخاب بهتری داشته باشید.

این روزها آگاهی از قیمت سئو برای بهینه شدن سایت، اهمیت زیادی برای افراد دارد چرا که انجام عملیات سئو بر روی وب سایت های اینترنتی به خصوص فروشگاه های اینترنتی امری ضروری است تا شاهد گسترش در کسب و کارشان شوند و فروش بیشتری داشته باشند.

سئو یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی فروش محصولات است که اهمیت زیادی برای صاحبان سایت دارد و مردم تازگی به این موضوع بسیار توجه می کنند.

اما صاحبان سایت برای هزینه سئو سوالات بسیاری می کنند؟! در واقع برای سئو سایت قیمت دقیقی نمی توان بیان کرد اما روش های زیادی برای پرداخت هزینه سئو وجود دارد که ما در این مقاله با استفاده از تجربیات و تحقیقات انجام شده عوامل تاثیر گذار برای محاسبه قیمت سئو را برایتان شرح می دهیم:

• میزان رقابت و وضعیت رقبا
• وضعیت و ساختار فعلی سایت
• مدت زمان استفاده از سایت
• وضعیت عملکرد سایت
• میزان محتوا و کیفیت آنها
• تعداد کلمات کلیدی
• تضمین جایگاه
مشاوره سئو
• پشتیبانی سئو
• و خدمات دیگر…

قیمت سئو

میانگین کلی از تعرفه سئو چقدر است ؟

هزینه سئو توسط متخصصین صورت می گیرد که اگر بررسی هایی را انجام داده باشید متوجه می شوید روشهای گوناگونی برای قیمت دقیق سئو وجود دارد.

و بسیاری از شرکت ها با قیمت بسیار نامعقول هزینه هایی را عنوان می کنند اما در حقیقت هیچ تعرفه ثابت و دقیقی برای سئو سایت وجود ندارد زیرا فعالیت انجام شده بر روی هر سایت بسیار متنوع است و باید برای هر پروژه به صورت جداگانه بررسی شود.

اما طبق بررسی های انجام شده روشهای مختلفی برای پرداخت و انجام عملیات سئو بر روی سایت وجود دارد:

1. قیمت سئو به صورت ساعتی

این یکی از روش های قیمت گذاری سئو است همان طور که از نامش مشخص است هزینه سئو یا بهینه سازی سایت به صورت ساعتی محاسبه می شود.

به این صورت که شما به اندازه نیاز خودتان برای وب سایت، از خدمات سئو استفاده کنید. هزینه سئو ساعتی بسته به نوع فعالیت و انجام خدمات سئو صورت می گیرد که معمولا شرکت های کمتری از این روش برای سئو استفاده می کنند و بیشتر افرادی که به صورت شخصی بر روی سایت کار می کنند سئو ساعتی را انتخاب می کنند و این هم متناسب با مدت زمان حضور در محل کار میانگین می شود.

در این روش سئو ساعتی مهارت، تخصص، حرفه ای بودن متخصصان سئو بسیار اهمیت دارد و درصورتی که افراد متبدی از این روش استفاده کنند هزینه بسیار زیادی بدون نتیجه مثبتی به شما تحمیل می شود.

مجموعه آقای وب با داشتن تیم متخصص و حرفه ای و آشنا با تمام مهارت های سئو برای سایت فعلی شما بررسی هایی را انجام می دهد و موثر ترین روش را برای بهینه سازی سایت شما در نظر می گیرد.

ما پیشنهاد می کنیم برای بهینه سازی سایت تا حد امکان از این روش استفاده نشود چراکه نتیجه مثبتی را برای شما فراهم نمی آورد اما اگر یک کسب و کار کوچک دارید و می خواهید هزینه های سئو را خودتان مدریت کنید مشاوره سئو ساعتی ممکن است برای شما مفید باش.

2. قیمت سئو به صورت ماهیانه

بهترین روش قیمت سئو به صورت ماهیانه است، با عقد قرار دادهای 3 ماهه یا شاید بالاتر و طی انجام بررسی هایی بر روی سایت، عملیات بهینه شدن شروع می شود.

مجموعه آقای وب با انجام عملیات از قبیل: میانگین رتبه سایت در کلمات کلیدی، تعداد کلمات، تولید محتوا، میزان رشد بازدید، مدت زمان ماندگاری در سایت، آنالیز اولیه سایت و بررسی وب سایت های رقبا و سایر پارامترهای دیگر سایت را مدریت می کند.

این مجموعه با نمونه کارهای متعدد از موفقیت خود در این گونه پروژه ها اطمینان کافی را دارد و می توانید با خیال راحت وب سایت خود را به متخصصان مجموعه آقای وب بسپارید و شاهد رشد و پیشرفت روز افزون وب سایت و کسب کار خود باشید.

در این روش سئو ماهیانه، وضعیت وب سایت شما به صورت کلی بهبود پیدا می کند و شاهد افزایش رتبه در موتورهای جستجو می شوید.

اگر کسب و کاری دارید و می خواهید آن را توسعه و گسترش دهید حتما بهینه سازی سایت را انجام دهید تا به نتایجی بلند مدت با ماندگاری بالای سایت برسید.

3. قیمت سئو به صورت پروژه ای

انجام بهینه سازی سئو به صورت پروژه ای به این صورت است که با توجه به اهداف و نتایجی که برای بهینه سازی سایت از قبل تعیین می شود، زمانی هزینه مابقی را پرداخت خواهید کرد که پروژه به اهداف خود رسیده باشد.

در این روش به دلیل پارامترهای متنوع و پیچیده حین انجام عملیات سئو و به دلیل نداشتن آگاهی کامل از ادامه روند پروژه، ممکن است حین محاسبه هزینه، مبلغی اضافه تر یا ناعادلانه صورت گیرد.

مجموعه آقای وب توسط تیم متخصص و حرفه ای با انجام اهدافی مشخص از جمله: آنالیز وب سایت، افزایش بازدید کنندگان و افزایش فروش محصولات، سایت شما را مطابق با کلمات کلیدی موثر به بالاترین جایگاه گوگل می رساند.

مدت زمان پایداری این روش برای سایت ها بلند مدت است و هزینه نسبتا بالایی برای تکمیل پروژه نیاز دارد.

قیمت سئو سایت

برای رسیدن به صفحه اول گوگل چقدر زمان نیاز دارید؟

این سوالی است که برای بسیاری از صاحبان سایت پیش می آید! ؟ در حقیقت هیچ زمان دقیقی برای رسیدن به صفحه اول گوگل وجود ندارد زیرا میزان رقابت برای هر کسب و کاری متفاوت است و از طرفی پارامتر های زیادی را باید طی کنند تا به صفحه اول گوگل برسند.

بعضی از سایت ها پس از گذشت چند ماه به نتیجه ایده آل خود می رسند اما سایت هایی هم وجود دارد که طی انجام عملیات مدام و به مدت یکسال شاید به آن نتیجه دلخواه خود برسند.

مجموعه آقای وب با وجود برنامه نویسان، طراحان و متخصصی سئو حرفه ای و قوی در تمام زمینه های دیجیتالی قادر به ارائه انواع خدمات است برای اطلاعات بیشتر به صفحه ارتباط با ما سایت مجموعه بروید و خواسته های خود را با ما در میان بگذارید.