طراحی سایت املاک در اصفهان

در حال حاضر افراد زیادی برای اینکه مورد مناسب برای خرید، فروش، رهن، اجاره پیدا کنند، تمام املاک های موجود را جست و جو می کنند تا به نتیجه ی دلخواه خود برسند. اما این روش بسیار زمان بر است. امروزه با گسترش تکنولوژی و توسعه در کسب و کار مجازی، همه افراد دستیابی به اینترنت را دارند و روش سنتی جای خود را به روش نوین داده است. طراحی سایت املاک هم جرء آن دسته از روشهای نوین محسوب می شود و ارتباط بین مشاورین املاک با افراد بیشتر می شود و زمان کمتری را از هر دوطرف می گیرد.

گروه طراحی سایت آقای وب با استفاده از فریم ورک های قدرتمند که توسط برنامه نویسان، کدنویسی می شود و توانایی ارائه طراحی سایت اختصاصی یا طراحی سایت با وردپرس که انتخاب بین این دو، به صاحبان سایت بستگی دارد را به شما عزیزان می دهد.

مجموعه آقای وب با طراحی سایت املاک در این زمینه به صورت تخصصی و متمرکز فعالیت می کند و بعد از طراحی سایت به صورت حرفه ای با در نظر گرفتن اصول سئو و ارائه خدمات کلی برای سایت، با کیفیت بالا در اختیار شما صاحبان سایت قرار می دهد.

طراحی سایت املاک هم برای خود مشاورین املاک و هم برای مشتریان بسیار مفید است زیرا مشتریان باید زمان زیادی را برای جست و جوی آن ملک مورد نظر بگذارند و حتی مسافت های طولانی را طی کنند همچنین برای مشاورین املاک هم موثر است زیرا آن زمانی که برای مشتریان وقت می گذاشتند حال برای صاحبین ملک می گذارند و تا بررسی های لازم را بین طرفین انجام دهد.

همچنین با طراحی وب سایت املاک، کسب و کارتان را حرفه ای تر و بین رقبا، خاص تر و کارآمد تر می کند.

 

طراحی وب سایت املاک

طراحی سایت املاک در اصفهان

مجموعه آقای وب با سالها سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت و سئو سایت توانسته فعالیتی بسیار موفق داشته باشد به همین دلیل طراحی سایت املاک در اصفهان توسط برنامه نویسان حرفه ای به صورت اختصاصی نوشته می شود یا با برنامه وردپرس که یکی از بهترین ابزار های طراحی سایت در حال حاضر است توسط طراحان خلاق صورت می گیرد. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا متناسب با نیاز و خواسته شما، راهنمایی لازم را انجام دهند  همه مردم این روزها باید تلاش کنند سایتی موفق و محبوب برای کسب و کار اینترنتی خودشان داشته باشند تا سود خود را چندین برابر کنند.

مشاوره طراحی سایت

اهمیت طراحی سایت املاک

با طراحی وب سایت املاک، این اجازه به افراد داده می شود که ملک های خود را طبق دسته بندی هایی که در سایت انجام می شود، برای مدیر سایت ارسال کنند. سپس مدیر سایت با بررسی دقیق و اطمینان کامل از صاحبان ملک، آن ملک موردنظر را برای مردم به نمایش می گذارد و به این صورت افراد طیف گسترده ای از خرید، فروش، رهن، اجاره طبق نیازشان مشاهده می کنند و می توانند انتخاب راحت و سریع را داشته باشند. این یکی ازمهمترین روش برای پیاده سازی در وب سایت املاک است.

خدمات مجموعه آقای وب برای سایت املاک شما

• ایجاد صفحه درباره ما
در این قسمت توضیحاتی درباره خودتان باید نوشته شود تا مشتریان هم با اعتماد کامل سایت را بازدید کنند و آدرس دقیق همراه با گوگل مپ و شماره تماس برای ارتباط طرفین ضروری است.
• دسته بندی دقیق سایت

سایت باید طبق برنامه ریزی های قبل از طراحی دسته بندی شود و تا در زمان طراحی سایت مشکلاتی به وجود نیاید.
• وجود تصاویر ملک همراه با توضیحات
املاکی که مشتریان سفارش میدهند بهتر است همراه با تصاویر و توضیحات کامل باشد تا افراد با اطمینان انتخاب کنند.

• درج جست و جوگر
برای سریعتر شدن کار، نیاز به جست و جوگر هست که افراد مطابق با خواسته شان آن مکان مورد نظر را جست و جو کنند.

• طراحی سایت کاربر پسند
ظاهر سایت باید کاربرپسند باشد و تا افراد را جذب خود کند و بازدید بیشتری از سایت داشته باشند.

طراحی سایت ریسپانسیو
سایت باید بر روی همه دستگاه ها از قبیل: کامپیوتر، تلفن همراه، تبلت و… به درستی نمایش داده شود تا افراد برای مشاهده سایت مشکلی نداشته باشند.

• سئو و بهینه سازی سایت
افزایش ارزش وب سایت املاک از نظرgoogle، باید با درجه بالاهمراه باشد تا سایت موفق و پربازدید شود.

• پشتیبانی تمام وقت بعد از طراحی وب سایت املاک
پشتیبانی از سایت یک امر ضروری است زیرا اگر سایت بعد از طراحی پشتیبانی نشود، موفقیت ومحبوبیت آن به صفر می رسد.

طراحی سایت املاک ارزان

طراحی سایت املاک با وردپرس یا اختصاصی؟!

مجموعه آقای وب خدماتی را برای طراحی سایت املاک، با بالاترین کیفیت و بسیارمناسب برای مشتریان در نظر گرفته است ما در اینجا به دو مورد اشاره می کنیم:

طراحی سایت اختصاصی
اگر سایتی اختصاصی بخواهید که هیچ مورد مشابهی از وب سایت در نتایج گوگل نباشد و از لحاظ خدماتی بیشتر باشد، باید توسط برنامه نویسان کدنویسی شود؛ که این روش زمانبر است و هزینه بیشتری هم نسبت به طراحی سایت با وردپرس دارد.

طراحی سایت با وردپرس
اما اگر طراحی سایت املاک با وردپرس را سفارش دهید، توسط طراحان به صورت دقیق و درست برنامه ریزی می شود. در این روش هم نیازهای مشاورین املاک به صورت کامل برطرف می شود و می توانند سایتی موفق را داشته باشند طراحی سایت املاک با وردپرس ظاهر بسیار زیبا و جذاب خواهد داشت و کارایی و امکانات مشاورین املاک را به صورت کامل برطرف خواهد کرد وردپرس مناسب ترین انتخاب برای طراحی سایت املاک است.

هزینه طراحی سایت با وردپرس به مراتب کمتر از طراحی سایت اختصاصی است و زمان کمتری هم برای طراحی نیاز دارد پس انتخاب با خودتان است که با توجه به بودجه ی در نظر گرفته شده، سایتتان را سفارش دهید.

امکانات اولیه برای طراحی سایت املاک

• مشاهده موقعیت جغرافیای ملک موردنظر
• محدود کردن جست و جوگر به تعداد اتاق ها، طبقات و…
• قسمت اخبار و اطلاعیه در مورد بازار مسکن
• قابلیت ثبت مسکن توسط مشتریان
• قابلیت لود تصاویر از ملک در کنار توضیحات
• امکان ارسال پنل پیامک
• امکان پرداخت بیعانه برای نگه داشن ملک برای متقاضی
• و موارد بسیاری دیگر که توسط مدیر سایت قابل اجرا است.

موضوعات مرتبط با طراحی سایت :

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت بازاریابی

طراحی سایت معماری

سئو در اصفهان