برنامه نویسی

در ساخت پروژه های بزرگ و کاملا اختصاصی، قالب های آماده هنوز مشکلات و محدودیت هایی  دارند که با داشتن دانش برنامه نویسی به راحتی می توان از آنها عبورکرد. به همین دلیل جایگاه برنامه نویسی اختصاصی هنوز هم حفظ شده وبدون وقفه برای هر طرح و ایده ای که درذهن دارید می توانید از برنامه نویسی اختصاصی آقای وب کمک بگیرید.

برنامه نویسی #C

 

زبان برنامه نویسی C  بدون شک یکی از مهم ترین زبان های برنامه نویسی است که به وفور هم به صورت مستقیم برای پیاده سازی انواع نرم افزارها و برنامه ها بر روی انواع سیستم های سخت افزاری و سیستم عامل ها استفاده شده است و هم منشا ایجاد زبان های برنامه نویسی جدیدتر، نظیر: C++‎ ، Java ، C#‎ بوده است. بسیاری از مفاهیم مورد استفاده در ساختار این زبان برنامه نویسی، بعدها تبدیل به موضوعات پایه ای و اساسی علوم کامپیوتر شده است و از این نظر، زبان برنامه نویسی C، دارای ارزش های تئوریک بسیار بالایی است.

برنامه نویسی PHP

 

زبان برنامه نویسی PHP یکی از زبان های برنامه نویسی سمت سرور است که کاربرد اصلی آن، در پیاده سازی وب سایت های دینامیکی (پویا) است. بازنویسی هسته PHP و ایجاد موتور پردازشی زند (Zend Engine) تحول بزرگی را در مسیر و تاریخچه زبان برنامه نویسی PHP ایجاد کرد و در طی ۱۰ سال، این زبان برنامه نویسی، به مهم ترین ابزار برای پیاده سازی پروژه های وب دینامیکی تبدیل شد. تیم برنامه نویسی آقای وب تمامی نکات و مهارت های عملی لازم برای برنامه نویسی به زبان PHP را داراست.

مزایای برنامه نویسی اختصاصی

امکان توسعه در آینده

این شیوه می‌تواند بسیار خاص و خلاقانه و با استفاده از به‌روزترین تکنولوژی‌ها طراحی و پیاده‌سازی شود چرا که با توجه به اختصاصی بودن برنامه نویسی امکان تطابق با امکانات آینده فراهم خواهد بود.

منطبق با نیاز کارفرما

با توجه به اینکه پروژه بر اساس نیاز و توضیحات کارفرما برنامه‌نویسی و پیاده‌سازی می‌گردد، تمامی بخش‌ها کاملا اختصاصی و متناسب با تقاضای کارفرما پیاده‌سازی می‌گردد.​

امنیت بیشتر

امنیت بیشتری دارد چرا که کدهای نرم‌افزار و متدلوژی برنامه نویسی و پیاده‌سازی خصوصی است و در اختیار عموم قرار ندارد.

سایت آقای وب با تکیه بر سابقه علمی مدیران خود در زمینه سیستم های نرم افزاری به خصوص سیستم های کاربردی مفتخر است با آگاهی کامل از نیازها و خواسته های مشتریان، فن آوری روز دنیا را در اختیار آنان قرار دهد.

ما را دنبال کنید

راه های برقراری ارتباط

ایمیل: info@Aghayeweb.com
تلفن:03132666400

WhatsApp chat