طراحی سایت شرکتی

مهمترین هدف یک شرکت داشتن وب سایت برای سهولت در کسب و کارشان است. تمام شرکت ها و موسسات با طراحی وب سایت شرکتی می توانند تمام رزومه شخصی، شرکتی، محصولات، خدمات و … را بدون در نظر گرفتن محدودیت زمانی و مکانی معرفی کنند.

طراحی وب سایت شرکتی یک اقدام ضروری برای ورود شرکت ها به کسب و کار اینترنتی است که با گسترش مخاطبان در فضای مجازی و فعالیت شرکت ها در اینترنت داشتن وب سایت را ضروری می کند.

طراحی وب سایت شرکتی، برای برندها مانند داشتن یک پایگاه در اینترنت است که از طریق آن می توانند محصولات و خدماتشان را بدون واسطه به مشتریان معرفی کنند و ارتباطی دوطرفه با آنها برقرار نمایند.

سایت خوب، ویترین آن شرکت در فضای مجازی را نمایش می دهد و مردم توانایی مشاهده محصولات را ازطریق اینترنت دارند.

مجموعه آقای وب با ارائه خدمات طراحی سایت شرکتی حرفه ای، تصمیم دارد یک تصویر عالی در ذهن مخاطبان ایجاد کند تا از این طریق بتوانند در فضای مجازی اقدام به فعالیت کنند.

نکته ای که برای سفارش وب سایت شرکتی برای افراد مهم است، هزینه آن ها است. اگر نگران هزینه طراحی سایت شرکتی هستید این را باید بدانید که وب سایت یک ابزار قدرتمند برای معرفی کسب و کار شما در مدت طولانیست و بسیار به صرفه تر از زمانی است که شرکت قصد داشته باشد در رسانه هایی مانند تلویزیون، مجلات و … تبلیغ کند.

طراحی سایت شرکتی حرفه ای

هدف از طراحی وب سایت شرکتی چیست؟

هدف از داشتن سایت شرکتی، درآمدزایی از آن سایت است اینکه صاحبان مشاغل با تجارت آنلاین سودآوری بالایی داشته باشند و تمام خدمات و محصولات را به مشتریان ارائه دهند که هم باعث فروش بیشتر و هم ایجاد برند سازی برای شرکت می شود.

از این جهت نیروی انسانی برای شرکت ها کاهش می یابد و تمام خدمات سایت بدون محدودیت جغرافیایی به صورت 24ساعته به مردم ارائه میدهند.

امکانات مورد نیاز طراحی سایت شرکت

طراحی سایت شرکتی طی انجام مراحلی از امکاناتی زیرساختی و بصری در کنار یکدیگر هستند که همه این امکانات باید به صورت هماهنگ و با توجه به نیازهای آن شرکت مشخص شود.

این امکانات سایت با سرعت بارگذاری سایت، گسترش خدمات، قابلیت نمایش صفحات سایت در همه ی دستگاه ها و… می باشد که با رعایت همه این استانداردها سایت شرکتی طراحی می شود و موجب یک فروش ایده آل برای صاحبان سایت می شود.

بعد از رعایت استانداردها به مرحله بعدی یعنی سئو سایت یا بهینه سازی سایت می رسیم. سئو امری اساسی برای قرار گرفتن در جایگاه مناسب در موتور جست و جو مانند گوگل است در این صورت با داشتن سئو بر روی وب سایت رتبه بالاتری نسبت به رقبای خود خواهید داشت.

• طراحی واکنشگرا(ریسپانسیو)
در این روش وبسایت باید در تمام دستگاه هایی که به اینترنت متصل می شوند مانند تلفن همراه، تبلت، کامپیوتر و …به درستی نمایش داده شود و قابلیت های کوچک نمایی یا بزرگ نمایی سایت را داشته باشد.

• طراحی صفحات اختصاصی
برای معرفی محصولات و خدمات هر شرکتی باید صفحات متناسب به آن محصولات را تهیه و پیاده سازی شود.

با این روش مخاطبان جذب محصولات می شوند و ظاهر سایت و سبک فعالیت شما در شرکت به خوبی به همه ی کاربران نمایش داده می شود.

• وجود صفحه تماس با ما
در طراحی وب سایت شرکتی وجود صفحه درباره ما بسیار اهمیت دارد اینکه شرکت با افراد ارتباط مستقیم داشته باشند.

اما در طراحی صفحه درباره ما چیدمان صفحه باید کاربرپسند باشد تا افراد جذب آن سایت برای ارتباط و مشاوره گرفتن شوند.

• شبکه های اجتماعی
حضور در شبکه های اجتماعی یکی از راه های معرفی به مخاطبان است، این فعالیت ها باید طبق یک سری اصول و قواعد پیاده سازی شوند که از این طریق مطالب و پست های جذابی در اختیار مخاطبان قرار دهند و افراد را برای خرید محصولات ترغیب کنند.
• اهمیت ظاهر سایت
ظاهر سایت باید متناسب با فعالیت موجود در شرکت باشد. طبق دانش روانشناسی رنگ ها ، فونت ، چیدمان تصاویر، خطوط و… که جزء المان های اصلی است و باید در ظاهر سایت رعایت شود.

جلوه های ظاهری سایت با مخاطبان ارتباط برقرار می کند پس سایتی را طراحی کنید که کاربر پسند باشد.

طراحی وبسایت شرکتی حرفه ای

چرا بهتر است طراحی وب سایت شرکتی با وردپرس انتخاب کنیم؟

سیستم مدریت محتوا وردپرس یکی از قوی ترین و محبوب ترین سیستم برای راه اندازی سایت است.

آقای وب با طراحی سایت شرکتی با وردپرس، سایتی با عملکرد عالی و ظاهری کاربرپسند طراحی می کند و به صورت حرفه ای فعالیت شما را آغاز می کند.

بروزرسانی های وردپرس جایگاه بالاتری نسبت به دیگر سیستم های مدریت محتوا به وجود آورده است زیرا قدرت عملکرد و پشتیبانی سایت را افزایش می دهد.

وردپرس با امکانات رایگان توجه مخاطبان را به خود جلب کرده است و قالب ها و افزونه های رایگان با توجه به نوع فعالیت در اختیار کاربران گذاشته می شود.

امنیت سایت یکی از نگرانی های صاحبان سایت است، وردپرس از نظر امنیت و انعطاف پذیری صدر جدول سیستم مدیت محتوا است به همین دلیل اغلب افراد طراحی سایت با وردپرس را انتخاب می کنند.

مشاوره طراحی سایت