طراحی سایت حرفه ای در اصفهان

اکثر مردم تصور نسبتا یکسانی در رابطه با طراحی سایت حرفه ای در سر دارند و مولفه های گوناگونی مانند طراحی گرافیک سایت، تولید محتوا، برنامه نویسی و… در این نوع طراحی نقش دارند که این بسته به نوع فعالیتی که قرار است در سایت انجام شود صورت می گیرد زیرا بعضی از افراد خواهان سایت با ظاهری ساده هستند و بعضی دیگر خواهان سایت با ظاهری حرفه ای هستند.
در واقع می توان طراحی سایت حرفه ای را ترکیبی متنوع از گرافیک، برنامه نویسی، واسط کاربری و… دانست.
مجموعه آقای وب، با استفاده از تکنیک های روز در طراحی سایت حرفه ای در اصفهان  و پشتیبانی 24 ساعته به مشتریان و با در اختیار داشتم تیم متعهد و با تجربه قادر است وب سایت شما را برای گوگل و دیگر موتور هر جست و جو جذاب و بهینه کند.

طراحی سایت حرفه ای

ما در این مقاله قصد داریم نوع کاربرد ها و اهداف وب سایت حرفه ای را برای شما روشن کنیم :

1. وجود نقشه سایت استاندارد
سایت باید به گونه ای طراحی شود که کاربران هنگام ورود به سایت متوجه عملکرد سایت شوند و مطالبی که قرار است در سایت جست و جو کنند را به سرعت پیدا کنند. پس داشتن یک نقشه سایت استاندارد و مطابق میل کاربران مجازی یک امتیاز ایده آل برای بازدید کنندگان است.

2. افزایش سرعت جست و جو توسط کاربر
ما باید در صفحات سایت کاری کنیم که کاربر با یک جست و جو در صفحه، به صفحات مربوط به آن مطلب هم دسترسی پیدا کند و به نتیجه دلخواه خود برسد. این روش با لینک های داخلی که در سایت قرار می دهیم صورت می گیرد همچنین دسته بندی کردن صفحات سایت هم می تواند سرعت جست و جو را افزایش دهد.

3. نمایش اطلاعات مربوط به کسب و کار
در طراحی سایت حرفه ای، اطلاعات باید به گونه ای نمایش داده شود که کاربران را گیج نکند و در قسمت های اصلی سریع به اصل مطلب اشاره شود به عنوان مثال طراحی سایت فروشگاهی، کاربران به دنبال محصولات هستند پس با مطالب اضافه آنها را خسته نکنیم چراکه کاربران از سایت خارج می شوند و آمار بازدید سایت کاهش می یابد.

4. استفاده از تصاویر با کیفیت
استفاده از تصاویر باکیفیت در طراحی سایت بسیار موثر است زیرا افراد بیشتر با دید بصری تصمیم میگیرند همچنین باید تصاویر انتخابی با کیفیت بالا باشد تا مخاطبان را جذب مشاهده آن کند. برای لود تصاوی باید زمان بسیار کمی صرف شود زیرا افراد چندان حوصله زمان زیاد برای بارگذاری تصویر را نخواهند داشت از این رو با برنامه هایی که وجود دارد باید حجم تصاویر را پایین آورد اما در کیفیت آن تاثیری نداشته باشد.

5. انتخاب نوع فونت
نوع فونتی که برای سایت انتخاب می کنید باید مناسب باشد زیرا فونت خوانایی محتوای داخل سایت را بیشتر می کند و کاربران را هدایت به خواندن مطالب سایت می کند همچنین سایز فونت بسیار اهمیت دارد زیرا اگر متناسب با سایت نباشد، کاربران باید از بزرگنمایی یا کوچک نمایی سایت استفاده کنند که این هم باعث افت بازدید کنندگان می شود.

6. انتخاب رنگ در طراحی سایت حرفه ای
انتخاب رنگ در طراحی سایت بسیار اهمیت دارد. رنگ ها را با توجه به نوع فعالیتی که قرار است در سایت انجام شود، انتخاب می کنیم. رنگ ها در نوع برند سازی سایت تاثیر میگذارد و از این روش کاربران بسیاری را می توان جذب سایت کرد.

7. استفاده از فضای خالی در سایت
استفاده از فضای خالی در گوشه کنار ها یا حتی قسمتی از سایت به عنوان یک عنصر مهم است و اگر سایت به صورت حرفه ای طراحی شود در این قسمت تغییر و تحولی در سایت می دهد و این یکی از مزیت های سایت به حساب می آید.

ویژگی های طراحی سایت حرفه ای

• سرعت بالا در لود صفحات
• سرعت بالای در اطلاعات سایت
• سرعت بالای لود تصاویر
• کمترین کلیک برای رسیدن هدف
• مدریت اطلاعات برای بهینه شدن سایت
• طراحی سایت مطابق با نوع فعالیت
• طراحی واکنشگرا سایت
• طراحی سایت منطقی در دسته بندی مناسب
• قابل دسترس بودن سایت در ساعت های پرسرعت
• امنیت سایت
• سرعت لود سایت
• چیدمان سایت
لازم به ذکر است در طراحی سایت حرفه ای با وردپرس ، بهتر است بهینه سازی یا سئو سایت شود تا بتواند به عنوان یک سایت پرسرعت و بهینه به موتور جست و جو معرفی شود که نهایتا منجر به پیشرفت و نتیجه گرفتن سایت فوق در اینترنت خواهد شد.

سایت حرفه ای

یک طراحی سایت حرفه و موفق به چه مراحلی نیاز دارد؟

طراحی سایت حرفه ای تطبیقی از هنر و زیبایی هاست که برنامه نویس با توجه به تخصص و دانش در قالب هنر سایت را پیاده سازی می کند.
زمانی که یک سایت حرفه ای، بازدید کننده بسیاری از سایت داشته باشد و این بازدیدکنندگان وفادار باشند و سپس به مشتری تبدیل شوند منجر به موفقیت سایت می شود.
وجود سایت برای تجارت های امروزی امری اساسی طلقی می شود و می توان گفت سریعترین و بهترین راه معرفی فعالیت ها و محصولات و شرکت ها ایجاد یک وب سایت حرفه ای است.
تیم حرفه ای آقای وب در این زمینه در اختیار شما خواهند بود تا با بهره گیری از تخصص آنها به شما راه حلی جامع و حضوری موفق در اینترنت عرضه نمایید.

بهینه سازی در طراحی سایت حرفه ای چه تاثیراتی دارد؟

طراحی سایت حرفه ای در فضای مجای نیاز به رعایت اصول مهندسی و استانداردها است که همه این اصول در طراحی، پیاده سازی و بهینه سازی باید رعایت شود.
اگر سایتی به صورتی استاندارد طراحی شود سبب ماندگار ماندن در صفحه گوگل می شود البته این ماندگاری هم به فاکتور های مهم سئو نیاز دارد.
سئو سرعت بازدید افراد از سایت را افزایش می دهد به عنوان مثال اگر سایتی فروشگاهی داشته باشید و مراحل سئو بر روی آن پیاده سازی شده باشد تعداد افرادی که از آن سایت برای خرید به آن وارد می شوند افزایش پیدا می کند وهمچنین باعث افزایش بالای فروش محصولات می شود، پس بهینه سازی سایت تاثیر بسزایی در طراحی سایت حرفه ای برای رسیدن به محبوبیت سایت می شود.

مشاوره طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای در اصفهان با مجموعه آقای وب

مجموعه آقای وب، سایتی حرفه ای براساس نیازهای مخاطب و امکاناتی که برای سایت لازم است، طراحی می کند و ما متناسب با فعالیت شما سایتی طراحی می کنیم که باعث موفقیت در بازار اینترنت شما می شود و محبوبیت شما را تضمین می کند طراحی سایت حرفه ای در اصفهان را به مجموعه ما بسپارید تا از موفقیت خود در فضای مجازی اطمینان پیدا کنید و به محبوبیت برسید.

موضوعات مرتبط با طراحی سایت :

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت املاک

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت معماری

سئو در اصفهان