خدمات ما

تیم آقای وب با تکیه بر سال ها تجربه و توان کارشناسان خود بهترین سرویس ها و راهکار های مبتنی بر وب را ارئه می دهد و همین امر موجب شده که از طیف مشتریان گسترده ای برخوردار باشد.

ساخت و طراحی سایت

وب سایت شما بزرگترین ویترین کسب و کارتان است، لذا طراحی وب سایت  اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در آقای وب به خوبی این موضوع را درک کرده و مهارت و تجربه لازم را برای طراحی  وب سایتی با کیفیت و شایسته نام شما داریم.

سئو و بهینه سازی

ما در آقای وب افتخار این را داریم که تجربه چندین ساله خود در  زمینه سئو با شما به اشتراک بگذاریم. مشاوران ما به اتکای دانش و تخصص بالایشان در حوزه سئو و بازاریابی آنلاین، آنالیز مناسبی از وضعیت سئو سایت شما ارائه کرده و اطلاعات سودمند و مفیدی را در اختیارتان قرار میدهند.

برنامه نویسی

در ساخت پروژه های بزرگ و کاملا اختصاصی، قالب های آماده هنوز مشکلات و محدودیت هایی  دارند که با داشتن دانش برنامه نویسی به راحتی می توان از آنها عبورکرد. به همین دلیل جایگاه برنامه نویسی اختصاصی هنوز هم حفظ شده وبدون وقفه برای هر طرح و ایده ای که درذهن دارید می توانیدازبرنامه نویسی اختصاصی آقای وب کمک بگیرید.

طراحی آرم و لوگو

در حقیقت آرم و  لوگو چیزیست که برند شما را از رقبای شما متمایز می‌کند. بنابراین اینکه تصویر شما بی‌همتا باشد و متفاوت از بقیه تصاویر موجود، بسیار مهم بوده و نکته ایست که در تیم طراحی آقای وب به آن پرداخته می شود.

ویژگی های شاخص آقای وب

طراحی رسپانسیو

بهینه سازی وب سایت

ایجاد فروشگاه آنلاین

طراحی و ساخت نرم افزار

تولید محتوای شاخص

برنامه نویسی تخصصی

اولین سفارش خود را ثبت کنید

WhatsApp chat