طراحی سایت پزشکی در اصفهان

در دنیای الکترونیکی امروز، افراد سوالات مبهم بسیاری در ذهنشان دارند که بیشتر به سمت موتورهای جست و جو مانند گوگل برای برطرف شدن سوالاتشان می روند.

همچنین مردم قصد دارند تا کارهای روزمره را به راحتی انجام دهند تا در وقتشان صرفه جویی شود. داشتن سایت برای پزشکان هم مانند افراد دیگر امری ضروری است.

طراحی سایت پزشکی سبب می شود که دستیابی به بهترین پزشک در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد.

همچنین باعث می شود پزشکان علاوه بر ارائه رزومه و معرفی خود، به ارائه و تبادل مقالات علمی و اکتشافات جدید طبی بپردازند و با قرار دادن سرویس های متفاوت در طراحی سایت پزشکی از مزایای بیشماری هم برای خود و هم برای بیماران بهره ببرند.

شما با طراحی سایت پزشکان می توانید رزومه کامل پزشک را در سایت قرار دهید و این امر حس اعتماد و اطمینان کافی به بیماران می دهد.

در سایت پزشکی، امکان رزرو وقت به صورت اینترنتی برای محدود کردن زمان بیماران بسیات راحت و موثر است وبرای بیمارانی که به صورت مجازی و بدون حضور فیزیکی نوبت خود را دریافت کنند بسیار اهمیت دارد.

با طراحی سایت پزشکی، شما ارتباط مستقیمی با بیماران دارید و می توانید اطلاعات بیمار را به صورت مجازی به آنها مشاوره دهید.

پزشکان با داشتن سایت اختصاصی، میتوانند دانش و مقالات خود را با دیگر پزشکان و همکاران در میان بگذارند و علم خود را به اشتراک بگذارند.

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی در اصفهان با مجموعه آقای وب

مجموعه آقای وب با سالها سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت و سئو سایت، توانسته فعالیتی بسیار موفق داشته باشد به همین دلیل طراحی سایت پزشکی در اصفهان توسط برنامه نویسان حرفه ای به صورت اختصاصی نوشته می شود یا با برنامه وردپرس که یکی از بهترین ابزار های طراحی سایت در حال حاضر است توسط طراحان خلاق صورت می گیرد. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا متناسب با نیاز و خواسته شما، راهنمایی لازم را انجام دهند  همه مردم این روزها باید تلاش کنند سایتی موفق و محبوب برای کسب و کار اینترنتی خودشان داشته باشند تا سود خود را چندین برابر کنند.

مشاوره طراحی سایت

اهمیت طراحی سایت پزشکی

با توجه به گسترش علم پزشکی و رقابت میان پزشکان، وجود سایت حتی متخصصان بسیار لازم است.
با وجود سایت پزشکی اعتماد بیماران افزایش یافته و حتی پزشکان هم در بازاریابی به موفقیت بیشتری دستیابی پیدا می کنند.

طراحی سایت پزشکان، با برنامه ریزی دقیق و کامل، سبب قرار گرفتن در صفحات اولیه جست و جوگر گوگل و باعث افزایش ترافیک شبکه می شود و سبب حضور بیشتر افراد به وب سایت شما می شود.

طراحی سایت پزشکی با مجموعه آقای وب، شما را صاحب سایتی با رعایت همه استاندارد ها و اصول سئو خواهد کرد. همچنین سرعت لود سایت بسیار حائز اهمیت است و سایت باید کمتر از 3-4 ثانیه با هر دستگاهی مانند موبایل، تبلت، کامپیوتر و…باز شود تا به مشکلی بر نخورد.

 

 

 

طراحی سایت پزشکان

 

طراحی سایت پزشکان با وردپرس بهتر است یا اختصاصی؟

همانطور که گفته شد طراحی سایت برای همه مشاغل نیاز است و بسیاری افراد نیازمند طراحی سایت هستند چراکه باعث فروش بیشتر یا معرفی خود در دنیای مجازی می شوند اما گاهی از خودتان می پرسید برای طراحی سایت از کدام روش استفاده کنی. طراحی سایت پزشکان با وردپرس یا طراحی سایت پزشکی با اختصاصی!

اگر انتخاب شما طراحی سایت پزشکی با وردپرس است باید گفت که اینگونه طراحی سایت درعین ظاهر زیبا کارایی مناسبی  دارد. وردپرس یک سیستم مدریت محتوای قدرتمندی است که قادر است تمام نیازهای پزشکان را برطرف کند و بسیار مناسب برای پزشکان است اما اگر میخواهید سایتی گسترده برای کلینیک یا بیمارستان طراحی کنید بهتر است از طراحی سایت اختصاصی استفاده کنید تا تمام امکانات مورد نیاز شما را برطرف کند و فقط مخصوص به آن بیمارستان یا کلینیک باشد. از لحاظ هزینه طراحی سایت با وردپرس ، بسیار مناسب تر از طراحی سایت اختصاصی است چرا که وردپرس توسط طراحان نوشته شده و مدت زمان کمتری را برای طراحی نیاز دارند همچنین از کدنویسی استفاده نمی شود اما طراحی سایت اختصاصی به مراتب هزینه بالاتری دارد و برنامه نویسان با کدنویسی، احتیاج به زمان بیشتری دارند.

امکانات طراحی سایت پزشکی در اصفهان

مجموعه آقای وب، با در نظر گرفتن امکانات طراحی سایت پزشکان، سایت هایی متناسب با تخصص پزشک توسط طراحان حرفه ای و خلاق طراحی می کنند و با رعایت همه اصول جهت موفقیت در سایت و معرفی پزشکان ارائه می دهند.

• نمایش رزومه پزشکی
• پرداخت آنلاین و حق ویزیت
• انتشار اخبار، مقالات پزشکی
• اعلام لیست شرکت های بیمه طرف قرارداد
• درج پرونده بیماران
• نمایش مکان دقیق مطب
• ثبت نام بیمار و سوابق بیمار

در سایت پزشکی به چه قسمت هایی نیاز است؟

سایت پزشکی متناسب با تخصص پزشک طراحی می شود زیرا تخصص پزشکان با یکدیگر متفاوت است ما در اینجا قسمت هایی که برای همه سایت های پزشکی استفاده می شود را برایتان شرح می دهیم:

درباره ما
در این قسمت از توانایی های خود پزشک جهت معرفی به بیماران گفته می شود. البته خود پزشک برای جلب توجه بیماران می توانند رزومه تحصیلات خود را توضیح دهند.

تماس با ما
این قسمت آدرس مطب و تلفن جهت رزور گذاشته می شود.

رزرو آنلاین
این قسمت برای مطب پزشک جهت نوبت دهی آنلاین و بدون حضور فیزیکی در مطب استفاده می شود اما برای بیمارستان ها با وجود تعداد بیشتر پزشکان، رزرو آنلاین متفاوت است از قبیل: انتخاب پزشک، ساعات حضور، تخصص پزشکان و…

اطلاعات مربوط به تخصص پزشک
این قسمت باید در سایت وجود داشته باشد و باید مقالات علمی که پزشک در دانشگاه ها آموزش دیده اند، برای بیماران شرح داده شود و همچنین تحقیقاتی در مورد درمان آن بیماری ها برای آگاه سازی بیماران گفته شود.

موتور جست و جو
موتور جست و جو بیشتر برای سایت های بیمارستانی یا پزشکی که صفحات متعددی دارد استفاده می شود.

موضوعات مرتبط با طراحی سایت :

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت هنری

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت بازاریابی

طراحی سایت معماری

سئو در اصفهان