طراحی سایت پزشکان

طراحی سایت پزشکی

در دنیای الکترونیکی امروز، افراد سوالات مبهم بسیاری در ذهنشان دارند که بیشتر به سمت موتورهای جست و جو مانند گوگل برای برطرف شدن سوالاتشان می روند.
همچنین مردم قصد دارند تا کارهای روزمره را به راحتی انجام دهند. وجود سایت برای پزشکان هم مانند افراد دیگر امری ضروری است.
طراحی سایت پزشکی سبب می شود که دستیابی به بهترین پزشک در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد.
همچنین باعث می شود پزشکان علاوه بر ارائه رزومه و معرفی خود، به ارائه و تبادل مقالات علمی و اکتشافات جدید طبی بپردازند و با قرار دادن سرویس های متفاوت در طراحی سایت پزشکی از مزایای بیشماری هم برای خود و هم برای بیماران بهره ببرند.
شما با طراحی سایت پزشکان می توانید رزومه کامل پزشک را در سایت قرار دهید و این امر حس اعتماد و اطمینان کافی به بیماران می دهد.
در سایت پزشکی، امکان رزرو وقت به صورت اینترنتی برای محدود کردن زمان بیماران بسیات راحت و موثر است وبرای بیمارانی که به صورت مجازی و بدون حضور فیزیکی نوبت خود را دریافت کنند بسیار اهمیت دارد.
با طراحی سایت پزشکی، شما ارتباط مستقیمی با بیماران دارید و می توانید اطلاعات بیمار را به صورت مجازی به آنها مشاوره دهید.
پزشکان با داشتن سایت اختصاصی، میتوانند دانش و مقالات خود را با دیگر پزشکان و همکاران در میان بگذارند و علم خود را به اشتراک بگذارند.

طراحی سایت پزشکی

اهمیت طراحی سایت پزشکی

با توجه به گسترش علم پزشکی و رقابت میان پزشکان، وجود سایت حتی متخصصان بسیار لازم است.
با وجود سایت پزشکی اعتماد بیماران افزایش یافته و حتی پزشکان هم در بازاریابی به موفقیت بیشتری دستیابی پیدا می کنند.
طراحی سایت پزشکان، با برنامه ریزی دقیق و کامل، سبب قرار گرفتن در صفحات اولیه جست و جوگر گوگل و باعث افزایش ترافیک شبکه می شود و سبب حضور بیشتر افراد به وب سایت شما می شود.
طراحی سایت پزشکی با مجموعه آقای وب، شما را صاحب سایتی با رعایت همه استاندارد ها و اصول سئو خواهد کرد. همچنین سرعت لود سایت بسیار حائز اهمیت است و سایت باید کمتر از 3-4 ثانیه با هر دستگاهی مانند موبایل، تبلت، کامپیوتر و…باز شود تا به مشکلی بر نخورد.

در سایت پزشکی به چه قسمت هایی نیاز است؟

سایت پزشکی متناسب با تخصص پزشک طراحی می شود زیرا تخصص پزشکان با یکدیگر متفاوت است ما در اینجا قسمت هایی که برای همه سایت های پزشکی استفاده می شود را برایتان شرح می دهیم:

درباره ما
در این قسمت از توانایی های خود پزشک جهت معرفی به بیماران گفته می شود. البته خود پزشک برای جلب توجه بیماران می توانند رزومه تحصیلات خود را توضیح دهند.

تماس با ما
این قسمت آدرس مطب و تلفن جهت رزور گذاشته می شود.

رزرو آنلاین
این قسمت برای مطب پزشک جهت نوبت دهی آنلاین و بدون حضور فیزیکی در مطب استفاده می شود اما برای بیمارستان ها با وجود تعداد بیشتر پزشکان، رزرو آنلاین متفاوت است از قبیل: انتخاب پزشک، ساعات حضور، تخصص پزشکان و…

اطلاعات مربوط به تخصص پزشک
این قسمت باید در سایت وجود داشته باشد و باید مقالات علمی که پزشک در دانشگاه ها آموزش دیده اند، برای بیماران شرح داده شود و همچنین تحقیقاتی در مورد درمان آن بیماری ها برای آگاه سازی بیماران گفته شود.

موتور جست و جو
موتور جست و جو بیشتر برای سایت های بیمارستانی یا پزشکی که صفحات متعددی دارد استفاده می شود.

 

طراحی سایت پزشکان

امکانات طراحی سایت پزشکی

مجموعه آقای وب، با در نظر گرفتن امکانات طراحی سایت پزشکان، سایت هایی متناسب با تخصص پزشک توسط طراحان حرفه ای و خلاق طراحی می کنند و با رعایت همه اصول جهت موفقیت در سایت و معرفی پزشکان ارائه می دهند.
• نمایش رزومه پزشکی
• پرداخت آنلاین و حق ویزیت
• انتشار اخبار، مقالات پزشکی
• اعلام لیست شرکت های بیمه طرف قرارداد
• درج پرونده بیماران
• نمایش مکان دقیق مطب
• ثبت نام بیمار و سوابق بیمار

پاسخی را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *