سئو در اصفهان

سئو اصفهان یکی از مهمترین تخصص های این مجموعه است!

این روزها سئو سایت یا بهینه سازی سایت طرافداران زیادی پیدا کرده است و اکثر افراد دارای وب سایت، برای بازدید بیشتر از سایتشان عملیات سئو را توسط متخصصین پیاده سازی می کنند تا در میان رقابت ها بالاترین رشد را داشته باشند همچنین سئو اصفهان یا بهینه سازی سایت در اصفهان، به دلیل کلان شهر بودن این استان، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

سئو سایت ، بر روی افرادی که به دنبال جایگاه بهتر در نتایج جست و جوی گوگل یا دیگر موتورهای جست و جو هستند تمرکز دارد چرا که با افزایش رتبه در گوگل، تعداد کاربرانی که به سایت شما رجوع پیدا می کنند بسیار زیاد می شوند و بنابراین باعث افزایش فروش و معرفی بیشتر محصولات می شود.

سئو سایت

سئو در اصفهان یکی از خدماتی است که تمام افراد دارای کسب و کار به آن نیاز دارند چرا که اصفهان یک شهر صنعتی است و صاحبان مشاغل برای افزایش فروش خود به رقابت می پردازند پس برای موفقیت در بین رقبا، وب سایتی طراحی کنید و سپس عملیات سئو را توسط متخصصین حرفه ای بر روی سایت خود پیاده سازی کنید.

همچنین این روزها مردم اصفهان در کنار بازار سنتی به بازاریابی دیجیتالی هم روی آورده اند و خرید و فروش خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند و این عمل هم باعث فروش بیشتر در کسب و کارشان شده است. به همین دلیل پیشنهاد مجموعه آقای وب به شما صاحبان مشاغل شهر اصفهان، داشتن وب سایت متناسب با نوع فعالیت تان و سئو سایت است تا در کسب و کار خود موفق شوید و درآمدزایی بیشتری داشته باشید.

با توجه به گسترش سئو اصفهان، افرادی که در گوگل کلماتی را برای اطلاعات بیشتر خود شروع به جستجو می کنند؛ آن کلمات جست و جو شده، در صفحه اول سایت نمایش داده می شود از این جهت مردم سایت های اولیه ی ظاهر شده در نتایج گوگل را باز می کنند و اطلاعات خود را دریافت می کنند پس در اینجا شما نیاز به متخصصانی دارید که وب سایت شما را در جایگاه بالای گوگل به نمایش در بیاورند.

در این زمینه مجموعه آقای وب این مشکل را برای شما برطرف خواهد کرد چرا که با داشتن متخصصین سئو به صورت حرفه ای به شما مشاوره لازم را خواهند داد و سپس با آنالیز سایت شما، عملیات بهینه سازی در اصفهان را برایتان پیاده سازی خواهند کرد.

سئو با آقای وب

هزینه سئو در اصفهان چقدر است؟

هزینه سئو اصفهان به عوامل متعددی بستگی دارد و هزینه دقیقی را نمی توان برای این موضوع بیان کرد. به عنوان مثال یک سایتی که از اول طراحی شده یعنی صفر بوده و هیچ گونه بهینه سازی بر روی آن صورت نگرفته با سایتی که چندین سال است جزء نتایج گوگل بوده و در بین رقبا در جایگاه بالایی قرار داشته اما بعد از مدتی عملیات سئو بر روی آن صورت نگرفته، هزینه ی بسیار متفاوتی دارد به همین دلیل نمی توان مبلغ مشخصی برای سئو سایت بیان کرد.

اما تعرفه سئو با توجه به روش های مختلفی برای پرداخت و عملیاتی که بر روی سایت صورت می گیرد، وجود دارد. از جمله این عملیات: هزینه سئو به صورت ساعتی، هزینه سئو به صورت ماهیانه، هزینه سئو به صورت پروژه ای.

مجموعه آقای وب با داشتن تیم متخصص و حرفه ای و آشنا با تمام مهارت های سئو برای سایت فعلی شما بررسی هایی را انجام می دهد و موثر ترین روش را برای تعرفه سایت با هزینه ای مناسب برای شما در نظر می گیرد.

چرا برای موفقیت سایت به سئو نیاز داریم؟

اگر شما سایتی با گرافیک بالا و به صورت اختصاصی یا حتی با سیستم های مدریت محتوا مانند وردپرس و جوملا طراحی کرده اید و محصولات خود را در آن وب سایت فروشگاهی گذاشته اید یا وب سایت آموزشی دارید و میخواهید از طریق این سایت درآمد زایی کنید یا نمونه سایت های بسیار دیگر، طراحی کرده اید اما آن سایت بازدید کنندگانی ندارد که از سایت شما خریداری یا از اطلاعات آن استفاده کنند؛ آن سایت حتما به سئو احتیاج دارد.

یک وب سایت زمانی موفق است که در بالاترین جایگاه گوگل و نرخ کلیک بیشتری داشته باشد و همه ی استراتژی های سئو، سئو تکنیکال، سئو داخلی و فاکتورهای مهم دیگر را رعایت کنند تا همه این موارد را جهت ارتقاء رتبه سایت استفاده کنند.

خدمات سئو اصفهان در مجموعه آقای وب چیست؟

مجموعه آقای وب با ارائه خدمات ارزشمند جهت کسب جایگاه بالا برای وب سایت شما، توسط مشاوران و متخصصان راهنمایی لازم را انجام می دهند. مشاوران رایگان، در جلسه حضوری سایت شما را آنالیز خواهند کرد و بهترین روش را برای پیاده سازی سئو و متناسب با نوع فعالیت تان انتخاب خواهند کرد و سپس متخصصان با بررسی کلمات کلیدی سایت، عملیات سئو را بر روی سایت شما اعمال خواهند کرد. با مشاهده این کلیپ از تخصص مجموعه آقای وب در زمینه سئو اطمینان حاصل فرمایید.

 

چه عواملی در موفقیت سئو سایت تاثیرگذار است؟

برای داشتن سایتی موفق همراه با سئو به عوامل بسیاری بستگی دارد که ما در این قسمت به صورت کلی عوامل اصلی را برایتان بیان خواهیم کرد:

• آنالیز ساختار داخلی وب سایت
• ارائه گزارشات از وضعیت فعلی سایت شما
• آنالیز وب سایت های رقبا
• بررسی کلمات کلیدی مناسب نوع فعالیت در سایت
• بررسی مشکلات سئو داخلی
• ایجاد استراتژی سئو و سئو تکنیکال بر روی سایت
• بررسی نرخ کلیک از کلمات کلیدی
• رسیدن سایت به نتایج اول گوگل

چقدر زمان می برد که یک سایت سئو شود و  در نتایج اول گوگل قرار گیرد؟

مجموعه آقای وب طی سالها تجربه در زمینه سئو (سئو اصفهان)، آگاهی کامل را دارد.

مدت زمان سئو برای هر سایت به میزان فعالیتی که باید بر روی آن سایت انجام شود، بستگی دارد که این میزان فعالیت اعم از : آنالیز سایت فعلی، آنالیز کلمه کلیدی، ایجاد استراتژی سایت، بهینه سازی داخلی، بهینه سازی خارجی و عوامل متعدد دیگر که بر روی هر سایت متفاوت است.

بنابراین در مجموعه آقای وب هنگام مشاوره در جلسات حضوری، طی بررسی های انجام شده توسط متخصصین سئو، مدت زمان سئو سایت به شما گفته می شود و شما سایت خودتان را جزء نتایج اولیه گوگل مشاهده خواهید کرد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کدام یک بیشتر اهمیت دارند! سئو سایت در موتورهای جستجو یا شبکه های اجتماعی ؟!

اگر سئو یا شبکه های اجتماعی را در کنار یکدیگر قرار دهید و مقایسه کنید؛ کدام یک را انتخاب می کنید؟! سئو یا شبکه های اجتماعی؟! اجازه دهید مزایا و معایب هر یک را بررسی کنیم تا به تصمیم منطقی برسیم.

مزایا و معایب سئو

مزایای سئو سایت

• تولید محتوا ارزشمند
تولید محتوا در پروسه سئو اهمیت بالایی دارد. شما می توانید محتوایی را که در وب سایت انتشار می کنید در شبکه های اجتماعی هم به نمایش بگذارید.

• سود بلند مدت
در مدت زمان یک الی دو ساعت می توانید محتوایی تولید کنید که ممکن است سالها برای سایت شما ترافیک ایجاد کند بنابراین برای وب سایت شما ارزشمند می شود.

• ترافیک هدفمند
با تمرکز بر عبارتهای چند کلمه ای می توانید ترافیک هدفمند در سایت خود ایجاد کنیدتا مجبور به رقابت با رقبای زیادی نشوید. به عنوان مثال فروشگاه را با فروشگاه لباس مقایسه کنید!

• لینک ها به اعتبار سایت شما کمک می کند.
در پروسه سئو اصفهان ، یکی از بهترین راه های جذب لینک، نوشتن مقاله و انتشار در سایت های معتبر در حوزه کاری شماست. به همین دلیل باید روابط کاری خود را گسترش دهید و هم به سایت خودتان اعتبار ببخشید.

• سئو ساده تر شده است.
با وجود الگوریتم های گوگل ، تغییراتی در بهینه سازی سایت به وجود آمده است. کافیست محتوای خوب انتشار دهید سپس گوگل با استفاده از ربات های قدرتمند خود، خوب یا بد بودن آن را تشخیص می دهد.

معایب سئو کردن

• زمان بر بودن آن
درست است که تولید محتوا در سئو اهمیت بالایی دارد اما اگر محتوایی با کیفیت و ایده آل بخواهید، زمان زیادی صرف آن می شود.

• دانش کافی از تکنیک های سئو
در سئو تنها تولید محتوا ارزش ندارد بلکه باید تمام استراتژی ها و تکنیک های سئو را آموزش دیده باشید و تمام مسائل فنی آن را بدانید.

• تنها گوگل گزینه انتخابی شما نیست
این را بدانید که اگر محتوایی را طبق همه تکنیک های سئو پیاده سازی کردید فقط برای گوگل انتشار نمی دهید بلکه باید کاربرا یا بازدیدکنندگان از سایت را هم مدنظر خود قرار دهید.

• همه چیز به صورت دقیق قابل ارزیابی نیست
به دلایل بسیاری نمی توان کاربران یا بازدیدکنندگان از سایت را به صورت دقیق ارزیابی کرد. گاهی آمار دقیقی از آنها ثبت نمی شود.

• سئو پروسه ای بلند مدت است.
بعد از سئو کردن سایت، باید آن را همیشه مدریت کنید و مراقب سایت خود باشید و سپس به صورت منظم محتوا تولید کنید و محتواهای قبلی را بروزرسانی کنید. اما با تلاش بسیاری که می کنید ممکن است در اثر فعالیت زیاد، رتبه شما در بین رقبا تهدید شود.

مزایا و معایب شبکه های اجتماعی

مزایای شبکه های اجتماعی

• کمک به سئو سایت
شبکه های اجتماعی در بهینه سازی سایت کمک می کند که رتبه سایت شما هرچه زوتر بهبود پیدا کند. شبکه های اجتماعی بستری مناسب برای بدست آوردن جایگاه بالا سایت در گوگل است.

• ایجاد روابط قوی شخصی
اگر وبلاگی برای لینکدهی درست می کنید، می توانید تعداد کمتری لینک دریافت کنید اما در شبکه های اجتماعی، صدها لینک می سازید کافی است سایتی فعال داشته باشید و تعداد دنبال کنندگان زیادی داشته باشید.

• محتوای قابل تکثیر تولید کنید.
محتوایی که تولید می کنید فقط برای یک شبکه استفاده نمی شود بلکه می توانید آن را در شبکه های مختلفی به اشتراک بگذارید و با دیگران قسمت کنید.

• شبکه های هدفمندتر یعنی مشتریان بیشتر
همیشه بررسی کنید که کدام یک از شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام،توییتر، لینکدین یا… به کار شما می آید و در کسب و کار شما تاثیر گذار است سپس همان را انتخاب کنید.

• نظر دیگران در فروش تاثیر گذار است.
محتوای تولید شده توسط کاربران در تصمیم گیری برای خرید شما موثر است بنابراین تبادل نظرات درباره محصولات شما می تواند در کسب و کار شما تاثیرگذار باشد که این قدرت شبکه های اجتماعی را می رساند.

معایب شبکه های اجتماعی

• حضور در شبکه های اجتماعی بدون تولید محتوا، اثر کمی دارد.
اگر محتوایی متناسب با نوع فعالیت تان تولید نکنید و نظری ندهید دیگران شما را نمی شناسند و برند شما به افراد معرفی نمی شود.

• موفقیت در شبکه های مجازی به زمان نیاز دارد.
باید خود را ثابت کنید تا دیگران به شما اطمینان کنند و شما را دنبال کنند. اعتبار پیدا کردن در شبکه های مجازی اصلا کار ساده ای نیست باید تلاش کنید در شبکه های اجتماعی اعتبار پیدا کنید.

• محتوای بروز تولید کنید.
هر محتوایی تاریخ مصرفی دارد بنابراین از محتوایی استفاده کنید که برای کاربران مفید باشد.

• بررسی فعالیت ها بسیار وقت گیر است.
دنبال هر فردی را در شبکه های اجتماعی بگیرید با آپدیت های مرتب روزانه همراه است بنابراین نمی توانید همه فعالیت ها را پی گیری کنید.

حالا که همه مزایا و معایب سئو و شبکه های اجتماعی را متوجه شدید؛ باید به صورت دقیق و منطقی انتخاب کنید اما اگر هر دو باهم را برای کسب و کار خود انتخاب کنید به موفقیت بسیار بالایی خواهید رسید. سئو در اصفهان و طراحی سایت در اصفهان را با مجموعه آقای وب امتحان کنید تا در زمینه فعالیت خود به صورت مجازی به محبوبیت برسید و سایتی موفق و ایده آل برای کسب و کار خود داشته باشید.

مشاوره رایگان سئو