طراحی و ساخت وبسایت

وب سایت شما بزرگترین ویترین کسب و کارتان است، لذا طراحی وب سایت  اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در آقای وب به خوبی این موضوع را درک کرده و مهارت و تجربه لازم را برای طراحی  وب سایتی با کیفیت و شایسته نام شما داریم.

طراحی سایت داینامیک

 

طراحی سایت داینامیک به نوعی طراحی سایت گفته میشود که در آن تمام نیازمندی های یک مشتری بررسی شده و بر اساس آن طرحی انعطاف پذیر طراحی میشود و صاحب وب سایت، خود میتواند بر اساس ضرورت و صلاح دید خود، محتویات سایتش را به صورت آنلاین تغییر دهد.
در این نمونه از طراحی وب، کنترل تمامی بخش های سایت در اختیار صاحب وب سایت است و وی بدون نیاز به تماس با طراح وب، خود شخصاً میتواند مطالب سایت خود را اضافه و کم کند. فعالیت هایی چون ایجاد صفحه، حذف صفحه، ویرایش محتویات هر صفحه و …

طراحی سایت استاتیک

 

وب سایت های استاتیک (ایستا) به صفحاتی گفته میشود که برخلاف وب سایت های داینامیک که محتوای آن متغیر میباشد یکبار طراحی میشوند و دارای ویژگی ها و محتوای ثابت میباشد. در این نوع وب سایت امکان مدیریت وجود ندارد و برای هر بار تغییر در بدنه وب سایت میبایست از طراح وب سایت استفاده کرد در نتیجه هزینه طراحی وب سایت استاتیک ارزان اما بروزرسانی آن بدیل ارتباط دائمی با طراح وب سایت مقرون بصرفه نمیباشد.سرعت بارگزاری وب سایت استاتیک بدیل کم حجم بودن اطلاعات بیشتر از وب سایت های داینامیک میباشد.

مزایای داشتن سایت اختصاصی

دردسترس بودن

با داشتن یک وب سایت همواره اطلاعات, خدمات و محصولات شرکت شما در هر زمان و در تمام ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل در اختیار و در دسترس کاربران و مشتریان به آسانی قرار داده می شود و آنها هر نوع اطلاعات مورد نیاز در خصوص شرکت را می توانند بدست آورده و مشاهده کنند.

کسب اعتبار

وقتی شما سایتی رسمی دارید، اعتباری خاص برای خود به وجود می‌آورید و با معرفی محصولات و خدمات می توان به آسانی فعالیت و تجارت خود را گسترش دهید. بنابراین بدون داشتن وب سایت فعالیت خارج از مرزهای جغرافیایی و کسب اعتبار در زمانی اندک امکان پذیر نمی باشد .

افزایش درآمد

میزان سود و درآمد با داشتن یک وب سایت بسیار بیشتر از شرکت هایی است که فاقد آن هستند. درآمد وب سایت‌ها به نوع سایت و اهدافش بستگی دارد، البته میزان فعالیت سایت نیز حائز اهمیت می باشند. اما امروزه افراد بسیاری هستند که فعالیت و کسب درآمد آنها از طریق سایت و کاربران آنلاین آن می باشد.

سایت آقای وب با تکیه بر سابقه علمی مدیران خود در زمینه سیستم های نرم افزاری به خصوص سیستم های کاربردی مفتخر است با آگاهی کامل از نیازها و خواسته های مشتریان، فن آوری روز دنیا را در اختیار آنان قرار دهد.

ما را دنبال کنید

راه های برقراری ارتباط

ایمیل: info@Aghayeweb.com
تلفن:03132666400

WhatsApp chat