خرید رپورتاژ

شاید تا کنون این سوال برایتان به وجود آمده است که چرا متخصصین سئو از خرید رپورتاژ برای وب سایت های خود استفاده می کنند؟! یا اینکه خرید رپورتاژ و خرید بک لینک چه تاثیری در کسب و کار شما به وجود می آورد؟!

پاسخ این سوال بسیار صریح و واضح است. خرید رپورتاژ یکی از مهمترین عوامل است که متخصصین سئو برای بالا بردن صفحات وب سایت در نتایج گوگل استفاده می کنند.

خرید بک لینک

رپورتاژ چیست؟

رپورتاژ برگرفته از کلمه Reportage و به معنای گزارش است. رپورتاژ را به صورت یک مقاله با تولید محتوای ارزشمند و تصاویر با کیفیت در جهت تبلیغ وب سایت در سایت هایی که بازدید بسیاری دارند مانند سایت های خبری که به بروزرسانی آنها به صورت مداوم است؛ قرار می گیرد.

خرید ریورتاژ یکی از تبلیغات بسیار موثری است که در افزایش رتبه سایت تاثیرگذار است. با خرید رپورتاژ می توانید تبلیغات وب سایت تان را انجام دهید و مخاطبان بیشتری را جذب وب سایت خودتان کنید که در این شرایط ترافیک سایت بالا می رود و بازدیدکنندگان بیشتری در سایت شما قرار می گیرند.

انواع روش های خرید رپورتاژ

این روش تبلیغات به دوصورت انجام می شود:

1. رپورتاژ رایگان
این روش رپورتاژ رایگان است که با قرار دادن محتوای جذاب و باارزش و همچنین تصاویر با کیفیت و متناسب با محتوا صورت می گیرد.سعی کنید کلمه کلیدی مناسب وب سایتتان را انتخاب کنید سپس آن را در محتوا قرار دهید و به صفحه موردنظر لینک دهید. پس از آن رپورتاژ را در انجمن های اینترنتی معتبر یا شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک یا لینکدین و… که امکان درج محتوا را دارید، آن رپورتاژ را انتشار دهید.

2. پرداخت هزینه ای برای رپورتاژ
در این روش باید سایت هایی که از نظر گوگل دارای ارزش و اعتبار هستند را انتخاب کنید و سپس به آنها مراجعه کنید. اینگونه وب سایت ها به صورتی طراحی شده است که برای قراردادن وب سایت شما مبلغی را دریافت می کنند سپس آن محتوای موردنظر شما را در داخل آن انتشار می دهند. در این روش با پرداخت هزینه ناچیزی، بک لینک شما به صورت دائمی قرار می گیرد و به صورت تبلیغات برای کاربران آن وب سایت نمایش داده می شود.

بک لینک چیست؟

بک لینک یکی از روش های لینک دهی مستقیم برای بالا بردن رتبه سایت در موتورهای جستجو می باشد. خرید بک لینک، به صفحات وب سایت تان ارزش و اعتبار می بخشد اما بعضی از افراد مفهوم بک لینک را اشتباه می گیرند، بک لینک خوب و مناسب با الگوریتم های گوگل می تواند تاثیر بسیار مثبتی در سئو سایت شما داشته باشد. هرچه کیفیت بک لینک افزایش یابد، وب سایت شما در جایگاه بالاتری در گوگل قرار می گیرد.

تفاوت خرید رپورتاژ و بک لینک در چیست؟

همانطور که می دانید این دو روش یکی از برترین روشها برای بالا بردن رتبه سایت است که لینک خارجی هم گفته می شود اما پیش از شروع کار باید اهداف و بودجه خود را در نظر بگیرید سپس به خرید رپورتاژ و بک لینک اقدام کنید. اما تفاوتی که میان این دو روش است را برایتان شرح می دهیم:

• رپورتاژ یک روش دائمی است که تنها با پرداخت یک بار برای همیشه در یک وب سایت صورت می گیرد و سپس آن عملکردی که قرار است بر روی وب سایت شما انجام شود، رخ خواهد داد.

• خرید رپورتاژ به صورت تبلیغات انجام می شود و برای همه بازدید کنندگان از سایت قابل مشاهده است چراکه شامل محتوای وب سایت، تصاویر و حتی معرفی خدمات و محصلات موجود در سایت می باشد اما در خریدبک لینک با انتخاب یک کلمه کلیدی از آن وب سایت تبلیغ می شود.

• برای خرید بک لینک می توان از صفحات متعدد سایت استفاده کرد اما در رپورتاژ تنها از یک صفحه می توان استفاده کرد.

با توجه به همه نکاتی که در خرید رپورتاژ و خرید بک لینک گفته شد، طبق نیاز و خواسته تان هر یک از روشها را انتخاب کنید سپس عملکرد هر یک را بر روی وب سایت تان مشاهده فرمایید اما به صورت کلی نمی توان بیان کرد که کدام روش برتری از دیگری دارد.