بهترین شرکت طراحی سایت

این روزها همه افراد بدنبال بهترین شرکت طراحی سایت برای کسب و کار خود هستند و بر این باور رسیده اند که میتوانند کسب و کار خود را به دنیای اینترنت منتقل کنند.

اگر به افراد موفق و ثروتمند نگاهی بیاندازیم به این نتیجه خواهیم رسید که همه آنها توانسته اند با ایده و خلاقیت خود به کسب و کارشان رونق دهند و برند سازی کنند و به ثروت های کلانی برسند.

بسیاری از این ثرتمندان اینترنتی به این روش پی برده اند که همه افراد در هر شغل و تجارتی هستند، می توانند متناسب با فعالیتشان کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنند و مسیر موفقیت را انتخاب کنند.

درآمد زایی از وب سایت ها می تواند دیدگاه افراد را نسبت به آن شغل و کسب و کار عوض کند و بسیاری از افراد را به سمت خود جذب می کند.

ما در این مقاله برای شما خصوصیات بهترین شرکت طراحی سایت را شرح می دهیم تا سایت شما با ماندگاری بالا در ذهن کاربران بماند و آنها را به کاربران وفادار تبدیل کند.

بهترین شرکت طراحی سایت

1. ظاهر سایت

اولین و مهمترین نکته برای اولین بازدید کاربران، ظاهر مناسب سایت است. برای ظاهر سایت همیشه بین سادگی زیاد و پیچیدگی زیاد حد وسط را انتخاب کنید به این صورت که نه آنقدر ساده باشد که افراد از سادگی آن خسته شوند و نه آنقدر پیچیده که دسترسی به امکانات برای کاربران دشوار باشد.

ظاهر سایت یکی از ترفند های بهترین شرکت طراحی سایت است زیرا با طراحی خلاقانه و حرفه ای بسیاری از افراد را جذب می کند. پس خلاقیت و تازگی همیشه باید در طراحی های شما حرف اول را بزند.

2. استفاده از تصاویر با کیفیت

زمانی که اینترنت شروع به کار کرد مردم بسیار هیجان زده بودند برای اینکه بتوانند مطالب و اطلاعات خود را هر چه زودتر منتشر کنند و گسترش دهند وکمتر در فکر خوانایی و نحوه نمایش آن بودند.

بنابراین در انتخاب تصاویر و نحوه نمایش مطالبشان دقت خاصی نداشتند و استانداردی نیز برای آن موجود نبود ،اما امروزه با افزایش رقابت در عرصه اینترنت و همچنین تعیین استانداردها ، نحوه نمایش اطلاعات و انتخاب تصاویر و گرافیک وب سایت بسیار تعیین کننده است.

در انتخاب یک تصویر مناسب علاوه بر زیبایی ، نکات دیگری نیز مورد توجه قرار می گیرد مانند گویایی ، هم خوانی با مطالب وب سایت ، حجم و جذابیت برای مخاطبان. بنابراین سعی کنید از تصاویری با کیفیت و مناسب استفاده کنید.

3. استفاده از فونت های استاندارد

فونت ها یکی از ابزار های مهم برای تشکیل وب سایت است که عدم رعایت استاندارد در استفاده از آن ها در سایت باعث عدم کارایی وب سایت شما باشد.

بنابراین از فونتهایی استفاده کنید که با تمامی سیستم ها و مرورگرها سازگاری داشته باشد.

بیشتر فونت های استفاده شده برای زبان فارسی Arial، Tahoma هستند. همچنین در انتخاب اندازه فونتها نیز بسیار دقت کنید زیرا همه افراد باید بتوانند مطالب وب سایت شما را بخوانند.

4. عدم استفاده موسیقی در سایت

مطمئن باشید که استفاده از موسیقی در وب سایت، کاربران را آزار خواهد داد البته برای آن دسته از مدیران سایت که علاقه به درج موسیقی در سایت خود دارند بگویم به شرطی که خود کاربر بتواند موسیقی وب سایت را کنترل کند نه تنها ضرر ندارد بلکه کاربران این روش را دوست خواهند داشت. زیرا خود می توانند آهنگ مورد علاقه خود را انتخاب و صدای آن را کم و زیاد کنند.

5. استفاده مناسب از رنگ ها

مطالب داخل وب سایت برای استفاده مخاطبان در وب سایت قرار داده شده است، بنابراین برای دیده شدن این مطالب برای مخاطبان باید رنگی مناسبی بین فونت ها و پس زمینه وجود داشته باشد.

بنابراین در انتخاب رنگ فونتها و پس زمینه آنها دقت کنید تا دچار اشتباه نشوید. سعی کنید رنگ تیره تر را برای فونتها انتخاب کنید .

همچنین از پس زمینه با رنگ های بسیار تیره مثل مشکی دوری کنید. البته لازم به ذکر است این موضوع را شرکت طراحی سایت با توجه به رنگ لوگو و نوع فعالیت شما تشخیص خواهند داد.

6. عدم کپی برداری از محتوای دیگر سایت ها

سایت هایی از اهمیت بالایی برخورداند که خودشان محتوای سایت را تولید کنند و متناسب با حیطه ی کاری شان متن هایی را تهیه کنند.

بسیاری از سایت ها با کپی برداری محتوا از وب سایت های دیگران و استفاده در سایت خودشان به اعتبار در کسب و کارشان لطمه زده اند.

همچنین موتورهای جستجو گوگل آن سایت ها را شناسایی خواهد کرد و کمک می کند تا سایتشان در لیست سیاه نتایج گوگل قرار گیرد.

7. محتوا نویسی برای گوگل نه برای خواننده

بسیاری از صاحبان سایت بر این باورند که استفاده بیش از حد کلمات کلیدی در متن وب سایت باعث علاقه بیشتر موتور های جستجو می شود.

اما موتورهای جستوجویی مانند گوگل روش های بسیار پیچیده ای را برای بررسی سایت ها قرار داده است و بسیار هوشمند عمل می کند.

بنابراین با استفاده بیش از حد کلمات کلیدی در متن سایت دچار اشتباه نشوید و به فکر راه های پیچیده برای گول زدن موتور جست و جو نشوید زیرا ممکن است با شکست مواجه شوید.

همیشه سعی کنید مطالبی که برای سایت انتخاب می کنید گویا، مفید و ساده باشید تا اطلاعات را به درستی به مخاطب برسانید و آنها را جذب مطالب سایت خود کنید.

پس در فکر افزایش کیفیت مطالب و خدمات در وب سایت خود باشید تا گوگل با تایید کردن شما باعث افزایش رتبه شما شود و این باعث مقبولیت در بین مخاطبان هم می شود.

مجموعه آقای وب با بیان مختصری از خصوصیات بهترین شرکت طراحی وب سایت، برای آشنایی بیشتر شما و راه اندازی سایت هایی با بهترین خدمات، به صورت کاملا تخصصی آماده ارائه مشاوره می باشد تا سایتی موفق و محبوب میان مخاطبان داشته باشید.

شرکت طراحی سایت

ویژگی بهترین شرکت طراحی وب سایت چیست؟

بهترین شرکت طراحی وب سایت باید از این ویژگی های اصلی پیروی کند:

• سایت ریسپانسیو یا شی گرا باشد یعنی بر روی تمام دستگاه ها مانند موبایل و تبلت به درستی نمایش داده شود.
• سرعت لود بالا
• طراحی گرافیکی جذاب و مدرن
• زیر ساخت های عالی برای سئو
• امنیت بالایی
• دارای پنل مدریتی
• محتوای زیاد و کارآمد
• قابل نمایش بر روی انواع مرورگرها
• دارای خدمات با کیفیت
• دارای لوگو متناسب با نوع فعالیت
• پشتیبانی 24ساعته